Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.2017, 18:04

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Hodinky s GPS 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Hodinky s GPS
Vím,že někteří máte hodinky s GPS a dalšími vychytávkami.
Můžete napsat co máte a co umí?
A jestli byste si je zase koupili,nebo koupili jiné.Jestli Vám na nich něco chybí.
Díky.

21.1.2013, 11:45

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Hodinky s GPS
zdar, hodinky gps nemam. Je to na kole dalsi vec, o kterou se musi clovek starat. Velice mi vyhovuje a staci mobil. Mam aplikaci gpslogger pro android. Urcuje a kresli mi celou projetou trasu, souradnice, vyskovy profil a prevyseni.

21.1.2013, 22:57

Odpovědět s citací
Tak já taky GPS hodinky nemám, mám GPS přístroj. Záleží jaký přístroj si chceš koupit či co chceš aby měl za funkce
Takže hodinky budou umět zaznamenat trasu a pokud bude k tomu hrudní pás i tepovou frekvenci. Oproti GPS v mobilu je tato GPS přesnější, má rychlejší náběh (mobilní 5 min., v hodinkách např. 1-2 min.). Poté si můžeš data převést a uložit do PC a také ji analyzovat.
Některé mají výškoměr, krokoměr,...

22.1.2013, 22:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Diky.Ještě počkám co napíše Jaris,taky něco takového má.

23.1.2013, 7:55

Odpovědět s citací
Honzíku yaris nic takového nemá.GPS mám v různých formách a ač se snažím jít s dobou a orientovat se v technických novinkách, o hodinkách GPS jsem zatím neuvažoval. Jen před časem jsem viděl, že Polar, což je světová špička, ne-li jednička, dělá "hodinky" s GPS. Ale jsou to takové hodinky-sportester-tachometr.
Podle GPS ale měří jen rychlost, km a výšku. Si myslím. Nějak jsem to nestudoval.
Záleží, co od toho očekáváš, nebo-li, jaké důvody Tě k tomu vedou. Já mám GPS outdoor,tedy na kolo. Umí to i silnice a je to tedy GPS mapová, další mám GPS Holux, což je přístroj, který umí vykreslit projetou trasu a současně umí přiřadit vyfocené snímky místu focení a chová se jako cyklocomputer.
Potom mám GPS v mobilu a ještě Tom Tom v PDA. To ale používám jen vyjímečně i když na silnici asi nic lepšího není. V Superbu jsem měl zabudovanou GPS navigaci přímo v palubovce. Tak snad jsem na nic nezapomněl, ale moc jsem Ti asi nepomohl. Pokud máš o něco konkrétního hlubší zájem, určitě najdeš na internetu diskusní fórum ke konkrétnímu zařízení. Já to tak vždy před nákupem dělám.
Takže šťastnou ruku při výběru :) 8)

23.1.2013, 18:53
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Tak teď jsem zmatený,měl jsem zato,že někdo z CB měl hodinky pomocí kterých dokázal do počítače na mapu přenést celou trasu co ujel i s převýšením a srdečním tepem.
Asi jsem to nějak popletl.

23.1.2013, 22:51

Odpovědět s citací
To jsi možná viděl ode mě Honzíku v nějaké zprávě ze srazu, ale to vykreslení trasy je z Holux GPS a vše ostatní z "hodinek" Polar S725X. Nevím to jistě, ale mám dojem,
že i k tomu Holuxu je možné připojit hrudní pás a potom by to splňovalo to co píšeš.
Musel bych to nastudovat nebo to možná ví Peťa. Tak to zařízení vlastnil, než přejel velký kořen nebo velkou díru. Nebo něco na ten způsob, kde mu to vyskočilo nenávrtně z držáku. Já to vozím v přední brašně. Je to tohle zařízení a je poměrně malé. Na obrázku vypadá větší, ale hodinky to nejsou. Má to 8x5 cm viz zde http://www.alza.cz/holux-gpssport-245-cyklo-computer-se-zaznamenavanim-trasy-pomoci-gps-d106895.htm?kampan=adw1_dsa-alza&gclid=CKrs2sa6gLUCFe3KtAodJlEAfw
Pokud by ses pro tohle zařízení rozhodl, podělím se o zkušenosti před nákupem.
Ten Holux umí asi víc věcí, ale já to využívám hlavně pro vykreslení ujeté trasy a případně zařazení fotek na místo, kde byly vyfoceny. Umí to posadit fotky do mapy.
V tom odkazu je o tom asi vše.

24.1.2013, 9:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ]