Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.2017, 4:10

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Problém s koupí vidlice 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Problém s koupí vidlice
Čau, potřeboval bych poradit s vidlicí, mám laciné celoodpružené horské kolo, zde je vidlice se závitem a já jí total vodrovnal. Na nějaké lepší enduro nemám peníze, tudíž jsem se rozhodl pro koupi vidlice. Našel jsem si podle mne vhodnou vidlici ( http://www.koloshop.cz/odpruzeni,-vidli ... dlice.html ). U této vidlice píšou rozměr 25,4 mm se závitem, což je na tyto laciná kola. Jenže mi to nedalo, odšrouboval jsem představec, změřil jsem průměr krku vidlice a ten má zhruba 22 mm, ale rozhodně ne 25,4mm. měřil jsem to přez závit posuvkou. A tak se ptám, zdali se rozměr 25,4 nachází jinde než jsme měřil, a tak se ptám, zdali mohu koupit tuto vidlici a ona tam půjde nebo mám nějakej menší rozměr na který se vidlice neprodávají. Snad mi někdo poradíte, díky.

10.3.2012, 12:17
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Problém s koupí vidlice
Ahoj Hansi, měřils dobře, ty sloupky mají skutečně různé průměry, ten tvůj je ten menší, tuším 22.7mm, ale tímto číslem si nejsem úplně jistej. Každopádně jsi velmi dobře udělal, že jsi to změřil, už jsi skoro koupil větší sloupek, to bys byl nemile překvapen. Nejlepší ted pro tebe asi bude, zajít do kamenné prodejny nebo ještě lépe do servisu a poradit se s odborníkem. Lidi, co se v této branži pohybují, mají dokonalý přehled o dílech a když se s nima dáš do řeči, tak ti i poradí, kde se po čem podívat - pokud ti zrovna nenabídnou, co mají vhodného skladem.

10.3.2012, 15:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ]