Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.2.2018, 15:32

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Fotohrátky 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Fotohrátky
teď mne lehce napadlo téma: nejhlubší výstřih na trase :wink: Nebo, kdo na srazu vyfotí nejvíce hospod. :wink:

Krtku, vidím, že jsi velmi velmi chápavý :wink: , přesně tak jsem to myslela :mrgreen:

Naposledy upravil Dais dne 25.1.2012, 9:21, celkově upraveno 1

25.1.2012, 9:16

Odpovědět s citací
Krtek píše:
Dášo, tak mne napadla taková "veselá" myšlenka a souvislosti s tou anonymitou. V tom posledním kole by to mělo pikantní výsledek, ať by jsi tipovala kohokoli, končilo by to u stejného týpka :wink: :) To jsme to dopracovali, co?

plevy odpadly, zůstalo zrno 8) .. Krtku, asi tě navrhnu na cenu za věrnost a výdrž :mrgreen:

25.1.2012, 9:19
Administrátor

Odpovědět s citací
Dais píše:
velmi správně - jens tím, že ta první kategorie by mohla mít třeba klidně tři až pět soutěžních námětů

Jasně. Tak to vypadá dobře.

25.1.2012, 13:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Dášo je vidět, že nám v žilách koluje stejná dobrodružná a uhozená "kapalina"
:wink:
Co se týče té druhé kategorie Fotohrátek: jaká by byla představa?
- kolik fotek,
- anonymita: ta vlastně odpadá, pokud se to má brát jako součet "bodů" za celý rok na pomyslném řebříčku i když taky bych nebyl proti

25.1.2012, 18:18

Odpovědět s citací
anonymitu bych zase zavedla, byla to fakt lepší zábava a poodtajnění už máš body připsané docela adresně :wink:

26.1.2012, 15:39

Odpovědět s citací
To jo, tak to jsou dva hlasy pro :wink:

Dášo, mám jen obavy, že i "nový" model jsou vlastně pořád ty "staré" Fotohrátky, jen témata, vyhlášená vítězi předchozích kol, budou nahrazena aktuálními tématy ze srazu.
Nevím, zda to rozhýbe další zájemce. Spíše ne. Možná to chce změnit systém, možná někomu vadí, že přeposílání fotek přes Ondru je zdlouhavé, možná by jim více pasovalo, aby šly přidávat (měnit) fotky samostatně, možná...možná....těch možná je spousta.

Co se týče mne, opravdu nerad píší někomu méně *než 5, to jsi si již jistě všimla, bohatě by mi stačilo namísto jakýchkoli bodů slovní zastavení u fotky, vyjádřené třeba "Pěkná krajinka" a pod. Prostě by se vytvořil takový "fotoblog" Cyklobandy, kde bychom sem tam "pověsili" nějakou to povedenou fotku.
A tak samo by třeba mohl každý samostatně ze srazu, (kdyby to šlo přidávat sám,) vybrat blíže neurčený počet svých fotek z proběhlého srazu a "pověsit" je třeba do "fotologu" určeného srazům.

Odpadla by tím dosavadní Tvá starost o zpracování spousty fotek od všech (ani si nechci představit třídit na cca 600 fotek), přeci jen od jednotlivce je podstatně menší kupka. Yarisovi by také odpadla ta samá práce s tříděním fotek a vyhazováním těch "na stojato" :wink:, všechny síly by vrhnul jen na zpracování videa. My bychom si v klidu vybrali doma, co se povedlo a pak dle chuti vytvořili svou část fotogalerie srazu a zároveň se těšili na fotky těch "druhých". Určitě by to bylo lépe takto, než nevidět fotky žádné. :)

26.1.2012, 18:45
Administrátor

Odpovědět s citací
Dáši, tu anonymitu bys tedy chtěla v obou kategoriích, čili universálně?

Krtku, jsem moc rád, že se konečně o něčem konstruktivně diskutuje a jsem ještě radši za tvůj poslední vstup, který Fotohrátky může dostat na nějakou úplně jinou úroven.
To co navrhuješ, tedy ta možnost si sám přidávat fotky a mít pod každou diskusní prostor, to by se mi taky moc líbilo. Bohužel - a říkal jsem to už v době, kdy jsem se tím mocně zabýval - něco takového neumím naprogramovat, snažil jsem se, jak jsem mohl, ale všechno, co mělo fungovat, nefungovalo a já doted vůbec nevím proč. V současnosti už nemám čas na to, snažit se něco sám naprogramovat a bohužel nejsou ani ke stažení takové webové aplikace; mám dojem, že při existenci Facebooku a Google+ a Picassy a co já vím čeho ještě, kde vydávání celých osobních alb je rychlé a pohodlné, se poskytovatelům webových aplikací ani nevyplatí něco takového dělat.

Přesto nejsem úplně bezbranný a i v tebou navrhované změně jsem schopen něco nabídnout při využití stávajících prostředků. A to:
Fotky budete nadále posílat mně. Budete je posílat průběžně, třeba každý den po jedné, to je mi jedno. Já je budu dávat do stávající galerie, ale zveřejnovat je budu v nějakém předem domluveném intervalu, řekněme vždy k 1. pondělí v měsíci. Ano, to nepohodlí ve formě posílání fotek mailem vám zůstane, ale zas na druhé straně se budete mít pravidelně na co těšit, což by teoreticky taky nemuselo být od věci.
Jinak s tebou v dalším souhlasím a dodávám, že to JE proveditelné.

No a souběžně s tím by klidně mohla probíhat i ta soutěž "O nej... něco" po každém srazu, po technické stránce v tom nemám nejmenší problém. Ono by se v podstatě klidně mohlo udělat i to, že by se daly dohromady všechny tři navrhované kategorie, tedy anonymní soutěž "O nej něco" po každém srazu, anonymní dlouhodobá soutěž i tahle průběžná záležitost - a to vše v jediné galerii, tedy pohodlně na jednom místě přehledně roztříděno.

A mimochodem, mám takové nějaké matné povědomí, že do galerie by měly jít přidávat i videa...

26.1.2012, 19:41

Odpovědět s citací
Pokud jde o tu anonymitu jsem také pro.

27.1.2012, 18:55
Administrátor

Odpovědět s citací
Hej lidi!
Co znamená vaše opětovné bez týdne měsíční mlčení? Jak si to mám vysvětlit? Nezajímá vás moje snaha ve vašem zájmu? Nebo svým mlčením se vším souhlasíte?

Omlouvám se, ale pokud ponecháte tuto diskusi otevřenou, pokud ji společně nedořešíme a nepodaří se nám dohodnout se na scénáři, který se vám bude líbit a mně půjde realizovat, celé to ukončím a z Hrátek nebude nic.

Což by myslím byla škoda, zaznívá ted tady řada zajímavých návrhů, díky kterým by Hrátky mohly dostat novou atmosféru. Tak si to nekažte - nenechávejte mě v nejistotě a dotahujte věci do konce!

15.2.2012, 22:07
Administrátor

Odpovědět s citací
Abych to upřesnil: naposled jsem reagoval na Krtkovy představy, kterým sice nemohu plně vyhovět, ale navrhnul jsem řešení, které jsem schopen realizovat a které by i pro vás mohlo být zajímavé. Čekal jsem, že se k tomu nějak vyjádříte, aspon zdali s tím souhlasíte nebo ne a pokud se vám na tom něco nelíbí, tak že se o tom dále pobavíme. Nic z toho se ovšem neděje, zas je tady skoro měsíc ticho, já tím pádem nevím, na čem jsem a co a jak a jestli vůbec začít něco dělat a tak se prosím nedivte, že se opět ozývám. Čas letí a pokud Fotohrátky skutečně chcete, tak se mnou o nich mluvte.
To samé se samozřejmě týká i srazů, to je jen poznámka pro úplnost, abych to TAM nemusel dávat extra - jednou to říct snad stačí.

18.2.2012, 15:09

Odpovědět s citací
Já jsem pro fotohrátky, ale nevím jestli s Milanem nebudeme jen dva

19.2.2012, 20:53

Odpovědět s citací
Jo Andy vše platí.Mlčení je totiž souhlas. :wink: Teda vše co jsi schopen vyrobit.Budeme Ti dál posílat fotky.Budeme hodně fotit na srazu kde si snad i na začátku při pivečku odhlasujeme nějaká veselá témata a ty budeš zasypán fotkami až Ti zle zabude :evil: Každý písne do které kategorie fotka patří a Ty nám své dílo představíš hned po jarním srazu.Myslím že z toho může vzniknout i zajímavá srazová galerie bez dřiny jédné osoby. My z Dájou se přidáváme ke Krtkovi a Asterixovi.
Tak a teď další hoďte tady souhlas ať muže Andy začít tvořit a cítit podporu a zájem.Nějak to dopadne. AHOJ !

20.2.2012, 23:27
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2