Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 14.11.2018, 16:31

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Něco o E-mailové službě seznam.cz - čtěte pozorně! 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tož nevím, už mám druhý a nic :D

10.6.2010, 20:53
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Yarisku, vysvětlím. Andy zjistil, že české adresy posílají jeho příspěvky do spamu. To jsou dvě věty. Tak ještě jednu. Chtěl vědět, proč to tak je a jak tomu zabránit. Nevadí, že to byla souvětí?

10.6.2010, 21:34

Odpovědět s citací
Příspěvek 
To by šlo. Je to malinko přes limit, ale je to přijatelné :)
Mě to nedělá, ani nikdy nedělalo. Takže nevím 8)

11.6.2010, 6:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Zařídil jsem si úplně novou schránku ondraskara@seznam.cz, tímto o ní zpravuji veškeré okolí, komu se to hodí, klidně ji použijte.

Radko, mám na tebe v této souvislosti technický dotaz. Modelová situace: seznam si na serveru příslušným filtrem nastavím tak, aby mi veškerou příchozí poštu přeposílal na gmail. V emailovém klientu (v mém případě SeaMonkey 2.0.4) si u gmailového účtu nastavím identity (aliasy) a řeknu mu, aby mi odesílal odpovědi na zprávy na ty adresy, kam došly prvotně. Domnívám se správně, že bez ohledu na to, že mi zpráva přišla na server seznamu a tudíž odesílatelem v klientu bude opět seznam, ve skutečnosti se odpověd odešle ze serveru gmailu? Neboli odesílající seznam bude pouze alias v gmailu, nikoliv skutečný seznam?

15.6.2010, 18:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Domníváš se správně, ale nastav si gmailu v nastavení najdeš účty a import, posílat e-mail jako a vložíš příslušnou seznam adresu. Zaklikneš hlášku Odpovědět ze stejné adresy, na jakou byla zpráva poslána. Gmail ti na seznam pošle zprávu, aby se ujistil, že nechceš šmírovat někoho jiného. Ty ten e-mail otevřeš a poslechneš instrukce. Je vše zařízeno. Jen se ve zprávě objeví posíláno přes gmail, ale adresa bude ze seznamu. Já tam mám takhle pět adres a funguje vše.
Když pak v seznamu dáš přeposílat na gmail, je to hotovka.
Tak to mám já, abych nemusela používat asi 6 adres.

15.6.2010, 19:30
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
OK, děkuju za návod, ale to je pořád to samo, tedy odpověd půjde z gmailu. Já mám zájem gmail úplně vyloučit z komunikace, která bude vedena přes seznam. Je to teda škoda, že takhle musím jednat, ale jak vidno, nemám zřejmě na vybranou. Takže mám v klientu vedle sebe gmail a seznam a je to, už do toho nebudu vrtat a moje okolí necht si samo zhodnotí, na kterou adresu mi co pošle. Já vidím v intervalu 5ti min všechno, co mi kamkoliv dojde a pokud mi to server nenacpe do spamu, odpovím odkudkoliv. Server seznamu mám tak zařízen, že by mi mělo přijít všechno odevšad, tak snad to už konečně bude fungovat.

15.6.2010, 20:15

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Mě také chodí pošta z ostatních mailů na Gmail. Příklad: někdo mi pošle mail na centrum.cz ten se mi přepošle na Gmail. Při odpovědi v Gmailu si pak můžu vybrat zda to chci poslat s adresou Gmailu nebo s adresou Centrumu

17.6.2010, 22:30
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2