Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 14.11.2018, 16:31

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 GPS 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek GPS
ahoj všem potřebuji poradit jakou rozumnou GPS zvolit na kolo moentalně jsem našel Holux GPSport 245 GPS Cyklo computer ale nevím zda je dobra či nikoliv pokud mate jiný navrh pudu rad a pak si vyberu

13.9.2009, 23:02

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Musíš upřesnit požadavek. Holux je v podstatě cyklocomputer se záznamem trasy (zobrazení v PC po připojení na internet) a spoustou funkcí 8)

14.9.2009, 19:48
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tak jinak , jsem v tomto směru uplný b........Nepotřebuji nějaké specíální funkce.jen planování trasy , délka , zaznam profilu trasy a také aby to pokud možno bylo i k použití k turistice.Take aby se daly k určitým bodům přiřadit fotografie. S připojením internetu doma není problém ale také aby se to dalo využít i bez něj. MOŽNÁ SE BLBBĚ VYJADŘUJI NEBO MAM NĚJAKÉ NÁROKY. :roll: VPŘIPADĚ NOUZE ABYCH NEZABLOUDIL JSEM SCHOPEN NĚKDY ZABLOUDIT I PODLE MAPY :P :P

14.9.2009, 21:51

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tak a ted jsem totalně v háji a vhlavě chaos jak po výbuchu našel jsem tady diskuzy na téma navigace od jirky a táni z prosince 2007 ale vůbec nevím vo co gou. Ježíška asi odvolám a napřed se zaučím a zaškolím na dalším setkání kde si od vás nechám poradit.

14.9.2009, 23:03
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jindřichu klid.Do vánoc je ještě času dost.Zatím si když tak pomalu prostuduj tuto stránku http://navigovat.mobilmania.cz/Default.asp? ,kde jsou recenze nekterých turistických navigací.Při rozhodování při koupi Garmin Oregon 300 mě to dost pomohlo. :wink:

15.9.2009, 8:34

Odpovědět s citací
Příspěvek 
škoda, že jsi se nezmínil v Bohušově, Holux máme já i Yaris a Jarek Garmina, mohl jsi to omrknout
Holux umí zaznamenat trasu, můžeš si zaznamenat zájmové body, v PC (nutnost internetu - mapa je on-line) pak uvidíš trasu na mapě, místo, kde jsi si zaznamenal zájmový bod, výškový profil a také když přiřadíš fotky, uvidíš místo, na mapě kde byly vytvořeny
Je to nemapová GPS (takže na přístroji neuvidíš trasu ani místo kde jsi)

17.9.2009, 20:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ]