Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25.5.2018, 8:51

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Internetový prohlížeč. 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jestli ti hučí velmi slyšitelně, kup si větráček. Tady stojí asi 200 plus mínus a namontuj hod do těch dírek na kastle. My jsme to doma udělali a u něčeho to máme i v práci. Tam musí být hoooodně výkonné grafické karty, aby vydržely ten nápor grafických programů.

24.10.2009, 12:09
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nedá mi to. K Jarkovu úvodnímu dotazu: osobně zastávám názor, že asi všechno je lepší než Explorer. Doted jsem jako výchozí používal balíček SeaMonkey (2 v 1 - prohlížeč a mail-klient), alternativně MSIE a Google Chrome. (Chrome jsem mimochodem nainstaloval znova a napodruhé mi už záložky nechal na pokoji.)
Jsou to asi dva týdny, co jsem se zaměřil na vyhledání nového výchozího prohlížeče jako náhradu za už opravdu neúnosně pomalý SeaMonkey. Chrome pro mne nebyl vhodným kandidátem, nebot nemá mailového klienta. Explorer jsem aktualizoval na verzi 8 a jsem jím snad ještě zklamanější, než dosud.
Nakonec jsem našel Operu, aktuálně v poslední verzi 10.10 a jsem jí doslova nadšen. Rychlá, skinovatelná, s plně integrovaným mail-klientem, jednoduché nastavení, intuitivní ovládání, prostě paráda. Chrome jsem tak úplně vyřadil - čili odinstaloval, Operu mám jako výchozí a alternativně SeaMonkey a MSIE (ty ale opravdu už jen kvůli tomu, abych kontroloval chování nově vytvářených www stránek).

17.2.2010, 18:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Já jsem nedávno zase přešel na Chrome (novou verzi 4), kde se dá naistalovat již řadu rozšíření, např Google mail checker plus. Ani nemusím otevírat mail a můžu se na něho podívat, smazat, ... v malém okně, plus jsem si naistaloval do mailu různé vylepšení od google a prostě to nemá chybu.´
Ale Operu taky uznávám, Firefox trochu zaspává... a o IE radši nebudu ani mluvit

17.2.2010, 21:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2