Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.2.2018, 8:04

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Něco pro Andyho - Palm Pre 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Něco pro Andyho - Palm Pre
Jsou smartphony různého stupně výbavy,ale udělat dizajn.To se musí umět.Co myslíš Andy? http://www.mobilmania.cz/default.aspx?s ... er=1042161

9.1.2009, 11:16
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak to Ti teda Jarku řeknu, to je skutečné potěšení srdce Palmistova. Tenhle přístroj je absolutně bezchybný, je to něco, na co se už dlouho čekalo. Když jsem prohlížel fotky a zatím jen zběžně prolétl text, nestačil jsem zírat a několikrát ze mne vypadla známá užaslá fráze. Až bude klid, prohlédnu to pořádně.
Každopádně je to něco úžasného a Palmu moc přeju, aby s tím udělal úspěch. Uvedením této mašiny totiž nejde zdaleka jen o design, mimochodem velice zdařilý. Ted jde Palmu o mnohem víc, než o pouhé úspěšné uvedení nového výrobku na trh a opravdu by si úspěch hodně zasloužil.
Moc se těším, až si to budu moct někdy prohlédnout a Tobě dík za odkaz ;)

9.1.2009, 19:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
No Andy,připrav si půl hodiny času na zhlédnutí videa a nezapomeň na kapesník,já musel otírat oslintanou klávesnici. :mrgreen: :D http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana ... fault.aspx

3.3.2009, 18:30
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak jsem se na to konečně podíval. No je to zatraceně vychytaná věc, opravdu mílový krok dopředu. Konečně se i Palm dostal k věcem obvyklým ve Win - multitask, záložky aj. Ovládání perfektní, organizace displeje - a ta synergie, to je fakt trefa do černého, to se moooc povedlo. Je vidět, že to bylo vyvíjeno převelice pečlivě - no jásal bych dlouho...
Je myslím jisté, že se tenhle stroj rozšíří do světa a tak si dovolím i malinkou pochybnost: nejsem si jist, kolik středoevropanů skutečně využije základní vlastnost WebOS, a sice permanentní připojení k netu. To je věc dělaná skutečně pro Ameriku, v našich podmínkách a hlavně (když to už skutečně úzce specifikuju) při českých cenách si nejsem jist, zda to bude skutečně důvodem k nákupu téhle věci.
Na druhé straně musím ale jedním dechem uznat, že i kdyby tuhle schopnost člověk nevyužíval, ostatní vlastnosti jsou rozhodně velkým důvodem k zamyšlení. Pokud jde o mě, počkám si, až se to dostane na naše pulty ... no a vyrazím na čumendu. :wink:

15.3.2009, 13:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ]