Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 24.2.2018, 7:52

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Výlety samoobslužně ?? 
Autor Zpráva
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Výlety samoobslužně ??
Helejte se přátelé, jak by se vám líbilo psát si do rubriky Výlety zcela samostatně?
Mám hotovou aplikaci, prostřednictvím níž to jde. Stránka s výlety by pak vypadala i fungovala velmi podobně jako Moje galerie, tady jsem ale musel myslet na to, že ne všichni mají možnost vyrábět a na server posílat fotogalerie. Takže je to následovně:
Ti, kteří jsou vybaveni na výrobu a posílání galerií, budou postupovat zcela totožně, jako v Mojí galerii, tedy galerii bez jakýchkoliv specialit, čili přesně jak jsou zvyklí, prvně vyrobí a pošlou na server, místo v Mojí galerii ji ale uvedou ve Výletech. Zde stejně jako v Galerii vypíšou požadovaný Název složky na serveru s novou galerií, napíšou článek k výletu (opět zde aplikace zachovává psané odstavce) a po odeslání bude zobrazen článek a galerie bude za článkem okamžitě odkazována.
Všichni ostatní vyplní formulář, který neobsahuje řádek Název složky na serveru. Fotky, vybrané pro výrobu galerie, mi včetně komentářů k nim mailem pošlou a o ostatní se už postarám.
Důvod tohoto řešení je zřejmý. Péče o náš web vyžaduje spoustu práce a času, Raddy nestíhá, jiného nemám, tak jsem to svěřil strojům. Úplně stejně zařídím rubriku Od Vás pro Vás, tam ale bude nutné aplikaci opět pozměnit tak, aby bylo možné s textem vložit i obrázek. Už se tím zabývám, ale zatím se nedaří.
Tak co vy na to?

27.7.2008, 12:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No a tady si to můžete prohlédnout a vyzkoušet. Autorizační kód je mujvylet a můžete zkušebně vkládat cokoliv, a to včetně zkušebních odkazů na klidně i neexistující fotogalerie. Pokud to půjde a domluvíme se na ostrém spuštění, datový soubor vymažu a pojedeme zase z čistého.

27.7.2008, 14:19
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nuže vážení a milí,
vzhledem k tomu, že mlčení znamená souhlas a zřejmě jsem to všechno připravil naprosto jasně, spouštím naostro novou verzi Výletů, kde si můžeme své výlety zapisovat zcela samostatně.
Výše uvedený autorizační kód zůstává.

5.8.2008, 20:26
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ]