Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 14.11.2018, 10:00

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 Poraďte vhodný web na mail. 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Poraďte vhodný web na mail.
Protože potřebuji posílat naráz větší množství fotek,nevíte někdo kde by se dalo zaregistrovat vhodnou @ adresu? :?

22.4.2008, 14:02

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tady jsou články
TADY
http://www.grafika.cz/art/polygrafie/uloziste.html - upravil Andy

a nebo
http://uloziste.com

anebo myslíš, kam vystavit fotky ma webu?
http://www.rajce.idnes.cz
http://picasaweb.google.cz

22.4.2008, 18:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Momentálně můžu poslat naráz 5 ks fota o max. velikosti dohromady 5 Mb.To je dost málo.Kdyby to bylo řekněme 20 ks/20 Mb na druhou @ adrs. :) Na web nechci umisťovat nic.

22.4.2008, 18:56

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tak já mám centrum.cz a posílat můžu mít 20 příloh až 15 MB, nebo 1 až 600MB
a na gmailu až 20 MB

22.4.2008, 20:17

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahoj, vetsina poskytovatelu emailu umoznuje pripojit od 10 do 20 MB. S poctem prilozenych souboru neni problem, daji se komprimovat do zip. Problem je v tom, ze budes mit treba 20MB a posles to nekomu, kdo to numuze prijmout. Osobne doporucuji posilat prilohy do velikosti 10 MB.
Pokud chces doporuceni na bezplatny email - tu je:
Byt Tebou sel bych do Gmailu http://www.gmail.com - pouzivam ho uz leta a je super, mezinarodni a google ma asi nejlepsi servery na svete. Umoznuje odeslat a prijmout 20MB prilohy. Muzes mit v poste na webu neomezeny pocet zprav a k dispozici je asi 6,5GB a stale roste (tim mysli porad). Navic velice pekne radi maily do konverzaci. Ma jeste jednu vyhodu, ses usetren podobnych vyluk, ktere jsou bezne treba na seznamu (na to se muzes zeptat Andyho) nebo centrumu. Dalsi vyhodou je temer idealni filtrovani spamu. Ma jeste nekolik drobnych vychytavek - funguje trochu jinak nez bezne maily.

22.4.2008, 20:27
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
S Raddym se plně ztotožnuji, GMail nemá chybu. Přešel jsem na něj před pár měsíci a jako když utne, mám svatý pokoj ode všeho, co jen zavání rušivostí. Donutil mě k tomu spam. Poté, co Seznam naposledy opravil své servery po kolapsu, mi chodilo spamu neuvěřitelná kvanta a když jsem se optal, odpověděl mi Seznam, že vše probíhá jak předtím a že si přece můžu nastavit spamové filtry uživatelsky - jednotlivě... Spam mi sice chodí dál, ale GMail narozdíl od Seznamu má skutečně funkční své vlastní antispamy a vše naprosto dokonale filtruje, takže ted mám úplný klid. Spravuju přes svůj GMailový účet všech osm mailových účtů, co kde mám, včetně CB mailů a vše probíhá přesně podle představ. Doporučuji - stačí si jen udělat účet na GMailu, nastavit ho a pak už jen užívat.
A pokud do toho půjdeš taky, rád poradím, co a jak.

Naposledy upravil Ondra dne 22.4.2008, 21:19, celkově upraveno 1

22.4.2008, 21:18
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dík,skusím gmail. :wink:

22.4.2008, 21:18

Odpovědět s citací
Příspěvek 
teda nemůžu souhlasit s Raddym, že
"ses usetren podobnych vyluk, ktere jsou bezne treba na seznamu (na to se muzes zeptat Andyho) nebo centrumu"
Se Seznamem souhlasím, to je strašný email, ale já používám Centrum a zde nemám žádné problémy, a Spam "to ani nevím co to je". i když uznávám, že gmail bude přeci jenom o něco lepší...

22.4.2008, 23:31

Odpovědět s citací
Příspěvek 
nemam osobni zkusenosti s centrumem (tedy dnes uz atlas), ale docela sleduji zpravy o IT a za posledni rok jsem zaregistroval aspon 2 problémy centrumu s casti jejich emailu - mozna, ze jsi patril ke skupince, ktere se to netykalo. Kamarad se asi pred rokem nemohl na centrumacky mail dostat 3 dny ...

23.4.2008, 13:29

Odpovědět s citací
Příspěvek 
..teda co jná aspoň vím tak Centrum koupilo Atlas...
Co si pamatuji, tak tam měli jeden zásek, to jo, ale jinak chodím na mail každý den a vždy v poho

23.4.2008, 14:35

Odpovědět s citací
Příspěvek 
S quickem také nejsou žádné problémy. Jen občas půl dne nefunguje :wink: 8)

23.4.2008, 15:00
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
yaris píše:
S quickem také nejsou žádné problémy. Jen občas půl dne nefunguje :wink: 8)

přeci tu nebudeme rozmázávat také prkotiny :), až ti nepůjde týden, či se nedostaneš na mail, protože spam ti zaplní kapacitu schránky, potom si můžeš začít stěžovat :-))))

23.4.2008, 15:03

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Já jsem byla známou z Argentiny jemně přimněna k založení účtu na yahoo. Teď ho používám jako zálohový. Začal se hodně podobat gmailu, Ale než se mi podaří z mého dědečka-počítače přihlásit, můžu si v klidu udělat kafe. Má jednu "nevýhodu", je v angličtině. A navíc přílohy má jen na 10 MB. Pak mám služební "školní", tak ten je děs:D , taky nám občas nefunguje. Že by to bylo pokaženým serverem :D

23.4.2008, 20:21
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ]