Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.5.2018, 13:06

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 Video v mobilu. 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Video v mobilu.
Včera se mě podařilo najít jeden prográmek (,,Super") na ůpravu filmu z DVD do mobilu.Před chvílí jsem ten film (Stráž nad Nežárkou) do mobilu konečně dostal.Radost má byla nebývalá.Jaké programy používate vy? 8) :D

2.2.2008, 17:50

Odpovědět s citací
Příspěvek 
U mně funguje jen jeden způsob.Nacpat mobil do videokazety :mrgreen:

3.2.2008, 20:59
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak ještě jedna otázka.Jaké programy se vám osvědčily při převodu mobilvidea formátu 3GP a MP4 na formát,poslatelný mejlem (pochopitelně aby si ho příjemce mohl přehrát). :? :otaz:

3.2.2008, 21:06
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jarku, v tomto mám docela problém. Ani nevím, jaké jsou všechny možné či dostupné programy... Můj telefon (SE K750i) vyrábí video v 3gp a já bych si ho rád prohlídl na PC, jenže QuickTime si s ním nějak nerozumí. Takže bych prostě rád zjistil, jaké jsou možnosti převodu z 3gp do třeba mpeg, aby to bylo vidět i slyšet. Určitě na to něco máš - poradíš, prozradíš, co na to používáš?

4.2.2008, 23:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Právě že mám stejný problém,ale sháním a zjišťuji kde se dá.Až něco budu mít,hned dám vědět. :wink:

5.2.2008, 8:01
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak Andy,něco jsem našel.Už jsem vyskoušel mé mobilvideo z 3GP do formátu AVI.Vcelku to jde a hlavně je to jednoduché.Kvalit Yarisových videí to sice nedosahuje,ale vzhledem k technickým parametrům mobilní videokamery to jde.Poprosil jsem syna aby něco natočil svou K750 a jsem hrozně zvědav.Jinak z 8 Mb záznamu 3GP bylo po ůpravě přes 60 Mb v AVI. :wink:

A ještě link: http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... converter/

5.2.2008, 15:02
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Potřeboval bych převést formát AVI do formátu MP4 nebo 3GP.

Stahl jsem již řadu převodníku formátů ale nevypadá že by to mělo odporu. Z MP4 do AVI to je všude, ale obráceně ne... nevíte o prográmku který to zvládne?? díky

5.10.2008, 20:26
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Na dole uvedeném linku který toto umožňuje.Je třeba jej dobře prostudovat a taky trošku skoušet.Zobrazeni jsem nastavil nejen u mé SE P990i ale i manželčiny Nokie N73.Nenechat se zmást,že se tam píše jen o SonyEricssonech.
http://sony-ericsson-cz.com/17-jak-na-k ... super.html

P.S.Koukám,že je tam nová verze.Až mě dají PC v práci do pořádku,tak si ji taky stáhnu.

5.10.2008, 22:31
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ti z Vás,kteří máte aktivovanou Gmailovou schránku na googlu skuste tohohle pošťáka. http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana ... fault.aspx Osobně jsem neměl problém stáhnout jej do mobilu a používat.Zaujala mě jedna věc.Stáhnuté přílohy upravuje na velikost displeje v mobilu.Takže když mě přišla fotka o velikosti 2,7 MB,aplikace ji při stáhnutí upravile na 78 KB. :wink:

28.10.2008, 9:37

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Zkuste tady ten program http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... /xvid4psp/ Umí toho opravdu hodně

31.10.2008, 11:53
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Po stažení knihovny (Framework 3.0) se mě DrWatsonův program konečně nainstaloval. :D

9.12.2008, 15:54
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ]