Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.2.2018, 13:42

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Levný trek 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Daisi: pokaždé, když zavřeš okno s Tlachárnou, jsi - zjednodušeně řečeno - automaticky odhlášena. Proto se při každém spuštění Tlachárny přihlaš.
Můžeš to třeba udělat jako já, že se přihlásíš a po celou dobu, co jsi u počitače, si necháš Tlachárnu na pozadí, jen si ji tu a tam zaktualizuješ.[/quote]

no vidíš, a já hloupoučká si myslela, že když si zafajfknu pokyn "automaticky přihlašovat při příští návštěvě", že už to nebudu muset dělat. Tlachárnu nemůžu mít spuštěnou celý den, zaměstnavatel by mi asi rychle zauzloval káblíky. Vždycky jen nakouknu, pak to shodím a za chvíli si to zas spuštím........

18.7.2006, 7:56

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dais, hópni na Šumavu. Třeba tam narazíš na to moje, které mi tam vloni šlohli a máš to zadarmo. Mě už ho zaplatila pojišťovna :D 8)

18.7.2006, 8:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dais píše:
no vidíš, a já hloupoučká si myslela, že když si zafajfknu pokyn "automaticky přihlašovat při příští návštěvě", že už to nebudu muset dělat. Tlachárnu nemůžu mít spuštěnou celý den, zaměstnavatel by mi asi rychle zauzloval káblíky. Vždycky jen nakouknu, pak to shodím a za chvíli si to zas spuštím........

Tak dobrá, zkusím to změnit, je fakt, že při tomhle způsobu užívání je bezpečnostní opatření spíše nepohodlné.

Automatické přihlašování je v provozu!

18.7.2006, 10:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak tady máš Dais pár levných kousků.

Obrázek

27.7.2006, 9:58

Odpovědět s citací
Příspěvek 
díky, anonyme, ale vidím jen bílý čtvereček s červeným křížkem....... což neva, protože mi to připomíná první pomoc... a tu by teď potřeboval můj účet. Bude to muset vyzrát stejně do jara, tak jak se budu nudit, prosurfuju na netu co se dá , něco snad objevím

1.8.2006, 9:18
Odpovědět s citací
Příspěvek treka néééé
Hoj,
což takhle zkusit silniční MTB pláště? Já vim, zní to divně ale fakt se to vyrábí! Většinou jsou to levné pláště s ocelovou patkou (= za málo peněz) o šířce cca. 1,18 - 1,25" ale po silnici jedou jak namydlenej blesk !!!!

Kovy.

20.8.2006, 18:42

Odpovědět s citací
Příspěvek 
díky za každou radu, do jara si to nechám projít hlavou

4.9.2006, 7:57

Odpovědět s citací
Příspěvek Hledáš levné kolo?
Mohu doporučit poohlédnout se v měnších městech a to v této době, kdy jsou velké slevy. Nejlevněší by však bylo přezout svého horáka na silniční pneu, rozdíl od treka bude pouze ve výšce kola a neměříš-li kolem dvou metrů mohlo by to vyjít. Nakupovatna NETu je obtížné, prodávající zpravidla nmeví co by si měl říci a nakonec je na tobě, jak si kolo odvezeš domů, jakékoliv zasílání drahé. Stavím kola - lehokola a tak s tím posíláním mám nějaké zkušenosti, ale ještě máš jednu možnost postavit kolo z jednotlivých součástí. Mišan

16.3.2008, 13:25
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2