Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.5.2018, 5:17

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Levný trek 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Levný trek
[color=green]hele lidi, potřebuju od vás radu. Po dlouhém mozkovém hloubání a dlubání ( po pravdě po té, co jsem se cestou z práce na kole přilepila do asfaltu) jsem dospěla k názoru, že jezdit na horákovi dopráce po asfaltce asi není to pravé ořechové. Takže moje umanutost na horáka jaksi vzala za své a hlavou mi hlodá myšlenka koupit si treka. Jenže do kapsy je hluboho, takže kde vzít a nekrást. Na to dojíždění - dvacet kiláků tam a dvacet zpátky - mi stačí něco obyč, nejlépe jetého, ale teď, kde koupit. Mám se poohlídnout v bazarech, šmejdit v zastavárnách nebo si dát inzerát???????? Máte někdo zkušenosti?

17.7.2006, 8:16

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tééda - jak to, že jsem anonymní, když jsem se poctivě na potřetí zaregistrovala a jak to, že mi to nepíše zeleně, když to mačkám mezi ty dvě závorky atd atd?????????? :cry:

Andy: Proč napotřetí? :D Je třeba pořád koukat, co a jak děláš, tohle forum je natolik uživatelsky vstřícné, že až udělá jenom a pouze a hlavně PŘESNĚ to, na co dostane instrukci...

17.7.2006, 8:18
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Na zastavárny bych se vykvákl, tam je to samá čórka - i když nepopírám, že občas lze v zastavárně zakopnout o slušné kolo za velmi slušný peníz. Lepší jsou bazary, tam už má jeden jakousi naději, že potká seriozní prodej. Vůbec nejlepší varianta je ovšem komise. To jsou kola, která lidi prodávají prostřednictvím cykloprodejen. To je nákup s jistotou původu. Inzerát taky není špatná volba, tam máš oproti předchozím způsobům možnost osobního jednání s prodejcem a možná ho taky ukecáš na slevu, ve Tvém případě by to tak těžké být nemělo :)
V každém případě si před nákupem nejspíše na nejbližším oddělení Městské policie - můžeš zkusit i PČR - zjisti, zda výrobní číslo vyhlédnutého kola není registrováno v (nejlépe celostátním) seznamu odcizených a při nákupu žádej potvrzení o nákupu!! Obojí platí obzvláště v případě zastaváren a bazarů!! Pokud Ti potvrzení o nákupu nebudou chtít vystavit, jdi hned pryč, i kdybys tak měla přijít o skutečně dobrý kus - resp. zejména pokud se bude jednat o dobrý kus! V případě osobního prodeje/nákupu přes inzerát výrobní číslo můžeš proklepnout taky (důvěřuj ale prověřuj - pořádek dělá přátele) a určitě s prodejcem sepiš kupní smlouvu, tím nikdy nic nezkazíš.

17.7.2006, 9:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek zelene
ZELENE kup si ZELENE :D

17.7.2006, 9:38

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jééélene, oči máš zééééélenééééééé.... když já potřebuju především levné :(

17.7.2006, 12:12

Odpovědět s citací
Příspěvek tak
si kup LEVNE aZELENE :D

17.7.2006, 12:21

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ja jsem koupil uplne nove kolo, ale za mnohem mene nez v obchode pres inzerat na netu. Proste a jednoduse jsem procital inzeraty a nahodou jsem nasel presne to, co jsem potreboval. :wink:

17.7.2006, 13:59
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Hele Dais a neskusíš tohle? :twisted: :lol:

Obrázek

17.7.2006, 14:08

Odpovědět s citací
Příspěvek 
A co takhle se projí kolem hospody. To bylo nejlevnější a možná by bylo i zelené. :lol: :lol: :lol: :twisted:

17.7.2006, 14:46
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Andy:napotřetí proto,protože jsem sem, dvakrát vlezla bez registrace - hol mi nějaknedošlo, že to musím znova

Raddy: máš linky na nějaké netové bazary?

Jarku-SK: špica nápad, možná tě zaúkoluju sestrojením dalšího votzítka :D

17.7.2006, 14:54
Odpovědět s citací
Příspěvek 
panebože na co si tam dávám fajfku na automatické přihlášení, když jsem tady zase jako anonym????????? :roll: :? :x

Dais

17.7.2006, 14:55
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Milka píše:
A co takhle se projí kolem hospody. To bylo nejlevnější a možná by bylo i zelené. :lol: :lol: :lol: :twisted:

MIlko obávám se,že po schválení nového silničního zákona tam už moc kol.. a obzvláště zelených.... nebude :cry:

17.7.2006, 14:56
Odpovědět s citací
Příspěvek 
A budeš to chtít jen na jedné kolejnici,nebo na dvou? :P

17.7.2006, 14:58
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dais píše:
panebože na co si tam dávám fajfku na automatické přihlášení, když jsem tady zase jako anonym????????? :roll: :? :x

Daisi: pokaždé, když zavřeš okno s Tlachárnou, jsi - zjednodušeně řečeno - automaticky odhlášena. Proto se při každém spuštění Tlachárny přihlaš.
Můžeš to třeba udělat jako já, že se přihlásíš a po celou dobu, co jsi u počitače, si necháš Tlachárnu na pozadí, jen si ji tu a tam zaktualizuješ.

17.7.2006, 18:25

Odpovědět s citací
Příspěvek 
[quote="Anonymous]

Raddy: máš linky na nějaké netové bazary?

[/quote]

Zacal jsem tehdy procházet burzu na "nakole" a tam tusim byly nejake odkazy.

17.7.2006, 21:37
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další