Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25.6.2018, 4:10

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 KONEC WEBU A FÓRA CYKLOBANDY 
Autor Zpráva
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek KONEC WEBU A FÓRA CYKLOBANDY
No tak, přesně tohle jsem - jakkoliv nerad - čekal. Jarní sraz je dávno pryč, květen taky, čekám a čekám na vaše sdělení... a navzdory předchozímu Zdeňkovu "na jarním srazu se o tom všem určitě pobavíme a dáme vědět" - kde nic, tu nic. Opravdu jsem myslel, že se aspoň naposled tak nějak normálně domluvíme. Jenže jak vidno, nestojím vám ani za "táhni do ...". No, co už.

Takže v souladu se svými vstupními informacemi ze dne 4.4.2018 v předchozím diskusním vlákně nemám jinou možnost, než web Cyklobandy a jeho diskusní fórum Tlachárna na doméně http://www.cyklobanda.com ukončit k datu expirace webhostingu, tj. dne 27.12.2018. Udělám vše pro to, aby v ten den web a fórum neexistovaly nebo aspoň nebyly přístupné.

Náležitosti ukončení webu a fóra:

1. Máte u mě peníze. Jde o Kč 63,- zbylých po veškerých příjmech (tedy včetně příjmu z reklamy) a výdajích za každoroční platby domény a webhostingu. Peněžní prostředky za nevyužité období předplacené domény od 27.12.2018 do 31.1.2019 registrátor Forpsi.com nevrací, jiné finanční závazky vůči vám nemám, takže těch Kč 63,- je celková finální částka, kterou vám dlužím.

Vzhledem k vašemu oproti minulosti nezměněnému přístupu k domluvám, byť posledním a v alespoň pro mne velmi citlivé věci, kdy vám opět nestojím ani za odpověď, nadto Zdeňkem de facto slíbenou, jsem přehodnotil svůj postoj ke způsobu vyplacení této zbylé částky. Jet za vámi někam jen kvůli předání 63 korun považuji nově za hloupost ze své strany. Takže mi prostě sdělte číslo účtu, na který tu částku obratem poukážu a bude to.

2. Veškeré na webu Cyklobandy publikované texty a fotografie, tj. moje i za účelem webové publikace zaslané jinými autory, odstraním z webového prostoru současně s ukončením webu a fóra Cyklobandy, tj. dne 27.12.2018. Se svými texty a fotkami následně naložím podle svého uvážení, texty a obrazy jiných autorů téhož dne nenávratně zlikviduji.

Bude-li někdo z autorů mít zájem o zaslání svých textů a/nebo fotek zpět, nechť se mi ozve. V této věci mne kontaktujte:
- nejlépe ihned, nejpozději však do 30.9.2018. Po tomto datu nebudu brát na vaše žádosti zřetel, a to bez jakéhokoliv následného vysvětlování!
- výhradně mailem na ondrej.skara@gmail.com. Na kontakty jakéhokoliv jiného druhu nebudu brát zřetel, a to bez jakéhokoliv dalšího vysvětlování!

S tím souvisí:
- Protože je vás hodně, kdo jste mi v minulosti leccos naposílali a protože je to už dlouho, uveďte při své žádosti co nejpřesněji, o jaký materiál vám jde a ve které rubrice byl publikován.
- Počítejte s tím, že vám zašlu texty a fotky v té podobě, jak jsou na webu. Originály nemám, nikdy jsem je neschovával.
- Veškeré vyžádané materiály budu odesílat v průběhu letošního listopadu, tj. od 1. do 30.11.2018.

3. Veškerý obsah diskusního fóra Tlachárna včetně všech v něm registrovaných uživatelských účtů nenávratně zlikviduji současně s ukončením existence webu, tj. dne 27.12.2018.

Tedy to jsou ty nutné oficiální náležitosti. Teď si dovolím osobní poznámku.

Velmi mne mrzí a dost zaráží, že se k téhle věci nevyjádřil nikdo z původních, chcete-li zakládajících, členů Cyklobandy, přestože právě zkrze ten web před třinácti lety úplně všechno vznikalo a formovalo se. Jedinou výjimkou je Yaris, který mi svůj postoj vysvětlil. Tímto mu za to upřímně děkuji. Má totiž pravdu. Ve všem.

Teď od vás očekávám už jen jedinou, úplně poslední věc. A tou je to výše zmíněné oznámení čísla účtu, abych vám mohl vrátit ty zbylé peníze. Očekávám ho formou diskusního příspěvku pod tímto vstupem, popř. mailem na ondrej.skara@gmail.com.

Děkuji.

6.6.2018, 18:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: KONEC WEBU A FÓRA CYKLOBANDY
Kecy prdy mašličky a bla bla bla a tak dál. Chachááá, Andy, ty kluku jedna ušatá, sto let o tobě člověk neví a ty ses za tu dobu ani trochu nezměnil, Jak milé, jak pozitivní. A já si furt říkala, co mi v tom životě sakra chybí. Trocha koření do toho medu přece. Jak to bylo krásné, když ji tady fňukal a já ti vždycky vyčistila břuch a mlátila tě do hlavy kladivem, abys viděl věci tak, jak jsou.
Tož konec jásání a začnem:
1) Nemáme u tebe nic. nebuď hnidopych, vem těch šedeát kaček a zajděte s Hankou na pivo a zavzpomínejte v dobrém. Vhledem k našemu oproti minulosti nezměněnému přístupe je nám to totiž šumák, na tom nezbohatnem ani neproděláme a na dvě piva je nás moc. Tož asi tak.

Zdeněk svůj slib dodržel, na srazu to připomněl, dlouze jsme si o tom povykládali a dohodli se na ukončení. A kdybys nebyl nedočkavka nedočkavá, tak bychom ti vědět dali třeba právě na tom podzimním srazu. On ti totiž nesdělil závazný termín, kdy ti to řeknem, a jelikož víš,jaký máme nezměněný postoj, tak se divím, že jsi to očekával okamžitě a střelhbitě. Tož tak - co tam máme dál?

Jo, dvojka - data na webu. Mně je líto těch galerií, co jsem se s nima pinožila, takže jestli by šly nějak poslat ty, byla bych ráda. Jinou odezvu asi nečekej. Povolit a zakázat si můžeš deset e-mailových adres a nastavit dvacet termínů, vyhrožovat a dělat bu bu bu, ale nikoho tím nevyděsíš. Ono je to všem - a budu realističtě krutě upřímná, páč jinak já to s tebou asi ani nedovedu - tak nějak z dlouhodobého hlediska šumák. A proč? No protože už jsou všichni jinde, někam se vyvinuli a mají jiné priotity. A materiálů z dob cyklobandího života má doma každý starý bandita dost a nováčkům to nic nedá. Tož asi tak.

Jejda, to nám to odsejpá, už je tady bod tři! zcela oprávněně se domnívám, že zas tak intelektuální debaty se tady nevedly, aby někdo nad nenávratným zrušením tlachárny zaplakal. jen ty pitomosti smaž, nakafráme hromadu jiných !!!!

A teď zas moje osobní poznámka, ty hlavo dubová. Co já se do tebe naklavírovala, tolik nelidské dřiny jsem na tobě spáchala a výsledek nula.
Podívej se, to je tak: dítě se narodí, všichni se můžou zbláznit z toho, jak je to klášňoučké, miloučké, jak to papá,jak to kaká, jak to capká, jak to žvatlá, pak si tak nějak začne žít svým životem,až se najednou začne šprajcovat, pošle všechny do prdele a vypadne z domova. A až jednou za rok na vánoce si vzpomene, a nebo až mu dojdou prachy. Tak se to prostě stalo i našemu dítěti. Bylo to úžasné, bylo to skvělé, pak tak nějak vyrostlo, osamostatnilo se zestárlo a umřelo. Co na tom ksakru nechápeš, Helenka taky nebude pořád ta zlatovlasá růžolící holčička. Vyroste, jednou ji zblbne hlavu nějakej týpek a pokud ho nezatřelíš, odejde z domu a na vánoce pošle pohled. No, když ho zastřelíš, najde si jiného. Tak to postě je. Věčné je jenom Rusko :wink:

Pokud jde o Yarise, tak je fajn, že jste v kontaktu. Ale pamatuj, že jsou vždy tři pravdy: jeho pravda, naše pravda a pak ta, která se skutečně stala. A tu kupříkladu neznám vlastně ani já, a to jsem slyšela spoustu verzí ze spousty stran. To zkrátka ví jen ti, co u toho byli. Co kdo říká pak, a to platí na všechny napříč pohlavím a náboženstvím, je jen zprostředkovaná verze přibarvená emocemi a obalená časem. Takže na tohle bacha a nesuď, když vůbec nic nevíš. Ani já si to nedovolím a to mám všechny z bandy ráda a vím o nich své.

V závěru ale fakt od nikoho nic neočekávej a budeš v klidu.

A jestli kurva ještě někdy někde řekneš nebo napíšeš, že to všechno byl ztracený čas, tak se naseru jak ještě nikdy v životě a přijedu ti do Brna rozmlátit tu tvoji blbou palici. A měj na paměti, že já se ale nasrat umím a ty se neubráníš. A to ti tady veřejně slibuju přede všemi jako jiskra jasná se vší svou náklonností, kterou k tobě překvapivě i přes ty tvoje výlevy a kraviny stále ještě chovám.

S Cyklobandou to byly nejkrásnější roky, jaké jsem zažila a nejúžasněji strávený čas. Byla jsem u zrodu skvělé věci, poznala úžasné lidi (a jednoho úžasného vola jménem Andy), navštívila místa, kam bych se jinak nedostala, naučila jsem se pít pivo a nasmála jsem se tak, že jsem si za tu dobu prodloužila život minimálně o deset let.

A pokud se najde debil, který to všechno shodí jen proto, že mu někdo rozplácl bábovičku, zaliskám mu uši do hlavy a zašlapu ho pod koberec. To slibuju na holej pupík!!!!!

7.6.2018, 21:39

Odpovědět s citací
[color=#008000] :mrgreen: ale doprdele to jsem se nádherně rozčílila. :mrgreen: Andy jak to děláš, že mě dokážeš nadzvednout víc jak Hrazda :otaz: - a že ten je v tom mistr! Héééj mě ty naše hádky asi fakt chybí. Doufám, že na ten sraz přijedeš, abych tě mohla políbit a jednu ti vrazit. Snad Hanka nebude mít nic proti :P

7.6.2018, 21:42

Odpovědět s citací
hééj a vy ostatní, já fakt žádné reakce na tento citový výlev nečekám, jasné?
Je to jak to je, web končí a my ho na té Jižní Moravě řádně zapijem. Jo a Andy předloží účtenku za ta dvě piva, na tom budu trvat!!!! :mrgreen:

7.6.2018, 21:44
Administrátor

Odpovědět s citací
Nó konečně! Konečně jsem otevřeně a přímo odeslán do patřičných mezí a kým jiným než Dášou. Upřímně děkuju, nezklamalas. :ok: :ok: To jsem potřeboval - docela mě pobavilas a musím říct, že přese všechno, co proběhlo, je ta přetrvávající osobní náklonnost vzájemná. :slunko:

Tak. Tím se ale dostáváme k vysvětlování, proč zrovna tak, jak jsem napsal. Čemuž jsem se chtěl vyhnout, ale asi to bude vhodné.

Takže ty tři body: ty jsou nutné i z hlediska jistých obecně závazných právních předpisů, které se mě při veřejné publikační činnosti týkají, to jsem prostě musel. Nicméně snad uznáš, že neřešit před likvidací webový obsah, který jsem sám netvořil, by byla i z prostého lidského hlediska poněkud levárna.

Co se týče těch 63 kaček... no ano, je to úsměvné, ale vzal jsem si do hlavy - z čistě osobních důvodů, že vám prostě nechci zůstat nic dlužen. A moje peníze to opravdu nejsou. Takže když nebude jiná možnost, jak vám to odevzdat a pokud mi včas oznámíte místo a termín konání vašeho druhého letošního srazu, holt budu muset riskovat pěstní konfrontaci s tebou a opravdu přijet. Byť jen na otočku za tímto jediným účelem, ale tak co už. Pokud nebude zrovna lejt nebo nebude vítr, projedu se s chutí. A když to nepůjde a nepřijedu, tak budu otravovat o zaslání čísla účtu, jak jen to bude možné. A že jsem otrava otravnej, to přece o mě velmi dobře víš. :wink:

Teď ty termíny. Víš, každá sranda chce svůj čas a i to ukončení provozu webu, neřku-li jeho případné předání, chce nějakou přípravu. V obou případech je třeba zjistit co a jak při té které variantě, je to o domlouvání s registrátorem domény a poskytovatelem webhostingu, v případě předání i o nutné komunikaci s novým adminem a dokonce centrálním správcem doménových jmen. Tohle všechno chci udělat v klidné době mezisrazové, abych to nemusel řešit začátkem nového školního roku, tedy po vašem druhém srazu. Máme totiž tři děti, které navštěvují celkem čtyři školy a pět zájmových kroužků. Takže než vykomunikujeme, domluvíme a zařídíme všechno, co je nutné, máme hlavy jak balony a myšlenek máme miliony, jen ne na tyhle věci. Období od konce srpna do začátku října je pro nás to nejhorší v kalendářním roce.

Následně je to datové o rozborce webu a alespoň rámcovém roztřídění, co je čí, abych pak už věděl kam sáhnout nebo aspoň kde hledat, až se někdo ozve, že by rád něco zpátky. Tento web je velmi obsáhlý, dat je v něm skoro gigabajt, což uznáš, že není maličkost. To si chystám rovněž na tu dobu DO druhého srazu, abych mohl, až pomine to šílenství se třemi dětmi ve školách, v průběhu října postupně po troškách vyďubat konkrétní data a připravit je buď k odeslání nebo ke stažení. Věř nebo ne, to taky není hned.

Takže snad uznáš, že tu informaci, jestli to skončit nebo předat, jsem potřeboval opravdu po prvním srazu. A odvoláš toho nedočkavce. :P

No a nakonec ta poptávka výhradně mailem. Ta je zdůvodněná tím, že už dlouho nejsme v kontaktu, za tu dobu si mnozí některé adresy zrušili a tak o těch, které mi zůstaly v adresáři, nemám ani ponětí, jestli ještě fungují nebo ne. A na to, že když vám ty odkazy ke stažení dám sem, do fóra nebo do mnou značně neoblíbených soukromých zpráv, že sem půjdete, uvidíte je a zpracujete si je, se v současné době rozhodně nemohu spolehnout.

Proto jsem vymyslel ty žádosti výhradně mailem. Když mi totiž přijde mail, já na něj jednoduše odpovím a mám jistotu, že se to určitě dostane, kam má. Takže buď prosím od té lásky a pošli mi mail - pokud ti zůstává alespoň špetka sympatie ke mně, jak ses zmínila, opravdu mi to tím usnadníš. Já se za to pokusím připravit ti ty galerie tak, aby zůstaly spustitelnými galeriemi a nebyla to jen hromada fotek. Souhlas?

Tak co, už ti to všechno dává nějaký smysl :otaz:

8.6.2018, 15:12

Odpovědět s citací
detaily vysvětlování fakt nejsou třeba,klidně ses tomu vyhnout mohl, ale asi ses chtěl podělit, co už naděláme. A s těma penězma fakt neser....buď si dej dvě píva, nebo to dej na útulek pro zvířata a nebo si to nechej jako honorář za zrušení webu :mrgreen: Páč jakoukoliv jinou aktivitu v této věci my budeme vesele ignorovat. Seš sice otrava otravná, ale my jsme ignoranti ignoranští a jde nám to líp než tobě, o čemž ses myslím sám krutě přesvědčil. No a včil mudruj, ha!

10.6.2018, 22:25
Administrátor

Odpovědět s citací
Přesvědčil. Ba, máš pravdu - a s ignorací těžko bojovat. To se teda opravdu máte čím chlubit.

Tak že bych tedy jako moudřejší opravdu ustoupil...?

12.6.2018, 22:52
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ]