Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.4.2018, 6:41

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Jaká bude budoucnost tohoto webu a fóra? 
Autor Zpráva
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Jaká bude budoucnost tohoto webu a fóra?
Milí a vážení,
slíbil jsem, že vám do jarního srazu napíšu, co mi tane již delší dobu na mysli a myslím, že mám konečně k dispozici jasnou, věcnou formulaci.

Jde o budoucnost webu a fóra CB. Osobně si myslím, že už několik let je tento atribut našeho spolku zbytečný a tím pádem zadarmo drahý. Společné peníze došly, aktuální provozní období je zaplaceno z reklamy, tudíž je pro nás vlastně zdarma a mám osobně za to, že by to tím pádem mohlo být důstojné období poslední.

Tímto vám navrhuji zrušení neboli zánik webu a fóra CB k datu expirace hostingu, tj. k 27.12.2018. Na základě několika faktů jsem totiž přesvědčen, že web ani fórum už nepotřebujete, tak nevidím důvod, proč byste to měli platit.

Pokud byste si ale přáli, aby web s fórem pokračoval, tak v tom případě prosím přijměte moji výpověď z funkce administrátora. Domluvte se, kdo to ode mne převezme, já už na to nemám myšlenky. Novému adminovi nabízím plnou podporu do začátku, od něj bude třeba aktivní spolupráce především při převodu vlastnictví domény a webhostingu a samozřejmě při rozběhu v nové roli.

Než odjedete na jarní sraz, prosím podumejte o tom, v případě zájmu vám tady vysvětlím svůj postoj podrobněji. Můžeme o tom podiskutovat a vy se pak můžete na jarním srazu lépe domluvit, co dál. V době mezi srazy připravím vše potřebné podle vašeho verdiktu a pak se uvidíme v srpnu na druhém, jihomoravském srazu, přijedu tam za vámi se zbytkem peněz a případně můžu s novým adminem pokecat o ledačem potřebném.

Věřím, že vám tahle věc nebude lhostejná a že se nějak domluvíme. Času je na to dost, bude-li využit. Pokud ne, jestli se před jarním srazem na toto téma nerozběhne diskuse, ale hlavně a především pokud se po jarním srazu nevyjádříte, co chcete dál, budu nucen to brát jako otevřený výraz nezájmu o web a fórum (zejména bez té předchozí diskuse) a v tom případě to jednoduše v tom prosinci ukončím.

Zatím se mějte a těším se na osobní shledanou v srpnu.

P.S.: Upozorňovací mail jsem poslal těm, které mám v kontaktu. Prosím informujte se o této věci vzájemně dál, ať o tom pokud možno víte všichni. Děkuji.

4.4.2018, 8:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Jaká bude budoucnost tohoto webu a fóra?
Ondro beru na vědomí Tvé rozhodnutí a na jarním srazu se o tom všem určitě pobavíme a dáme vědět.Za mě jsem pro zrušení webu.Měj se ty i tvá rodinka fajn a snad na podzim nashle.Zdeněk

6.4.2018, 11:16
Administrátor

Odpovědět s citací
Jaké rozhodnutí, Zdeňku? Já přece nic nerozhoduju. Předložil jsem jen návrh na buď zrušení webu nebo jeho pokračování beze mne. To VY rozhodnete, ne já.

6.4.2018, 18:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
S omluvou Ondro beru na vědomí Tvúj návrh a na jarním srazu se o tom všem určitě pobavíme a dáme vědět.Za mě jsem pro zrušení webu.Měj se ty i tvá rodinka fajn a snad na podzim nashle.Zdeněk

8.4.2018, 6:35
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ]