Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 10.12.2018, 5:25

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Praděd 2013 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Praděd 2013
Po roce jsme pořádali měření času z Hvězdy na Praděd.
Já jsem skončil na 23. místě v čase 43:31 min., Radek na tom novém lehokole byl 27 za 47:48 min. Radek byl trochu zklamaný z času, bude si ho chtět vylepšit na srazu :)
Více http://www.cyklistikakrnov.com/fotogalerie/Krnov-Praded-cykloakce.htm

7.7.2013, 8:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Praděd 2013
Aha, tak až pak po zhlédnutí tvé fotogalerie z mlhového výjezdu jsem tu narážku pochopil. To budou od Radka fofry, pokud vyjde počasí. Než vyjedeme nahoru my, tak to tam a zpátky obrátí dvakrát :-) :ok:
Jo a pár komentů jsem ti tam zanechal :-)

7.7.2013, 18:14

Odpovědět s citací
Tak překvapilo mě, že na tomhle kole nejde jet do kopce ani trochu rychleji, než jak jezdím normálně, to znamená na pohodu. Zadýchání neexistuje. Když jsem chtěl trochu zabrat, nestalo se nic, nohy jenom víc pálily a výkon se nezvedal - jako omezovač. Asi je to tím, jak jsou nohy víc nahoru. Cestou se lidi ozývali že "jak u televize" a podobně a já jsem jim ještě odpovídal. Jenomže tímhle pohodovým výkonem to po rovině jede 40, tak to pořád stojí za to.
Cestou zpátky jsem za Bruntálem odbočil doleva místo doprava a došlo mi to, až jsem objížděl Hartu. No už jsem se nevracel a cestou do Mor. Berouna projel těch několik 12% navíc. Neměl jsem pocit, že zrovna pomalu. Teď už ale vím, že rychleji by to nešlo ani o kousek. Přestože tohle kolo má o 6 kg míň než Azub, kde jsou ale nohy níž. Při výjezdu na Praděd to bylo i víc než 10 kg rozdíl - sundal jsem brašnu.
Ty smazané časy jste nakonec zjistili jak? Sedí to?
Zajímal by mě ještě čas na Azubu, asi předloni, nikde to nemůžu najít.
Tak příště zas zkusím silničku, ať vím, jak na tom jsem, když skutečné LEHOkolo na kopce asi opravdu vymyšlené není.

8.7.2013, 23:49

Odpovědět s citací
Radku, nějaké časy jsme nakonec z těch stopek dostali a ostatní upravili podle fotek, takže časy jsou správné.
Na stránce http://www.cyklistikakrnov.com/fotogale ... loakce.htm jak je ta tabulka časů, tak dole v té tabulce jsou roky, a ty můžeš přepínat mezi výsledky jednotlivých roků. Loni jsi to měl za 47:11, letos 47:50 takže mírné zhoršení. No a na silničce v roce 2009 jsi to měl za 33:45 min, v roce 2008 na to tvém bývalém kole pak za 36:08

10.7.2013, 22:20
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ]