Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.4.2018, 10:44

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Video ze srazů 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Video ze srazů
No, já myslím, že byste se k nám nastěhovali na jeden víkend a že bychom to spolu probrali :D :D :D .
Promazat fotky a promazat video jsou totálně odlišné věci. Fotky jsou některé stejné z více foťáků, některé rozmazané, některé špatně vyfocené, takže se na první prohlédnutí dá třeba 30 % vymazat i když nejsem odborník. U videa je to trochu jinak. Mělo by to mít návaznost. Kdybych to měl projeté, bylo by to jednodušší. Napřed to musím celé vysedět a prohlédnout a pokusit se v tom zorientovat a potom se uvidí. Záleží, jestli tam kameramani něco namluvili, podle čeho bych se chytil. Snad to alespoň jeden ze tří udělal. No, bude to opravdu velký mazec.
To už si příště nemůžu dovolit, takovou absenci. A nebo budou dělat video Ti mladí kluci - Zdeněk a Peťa a já odejdu na zasloužený odpočinek :)

20.1.2013, 11:04
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Věřím, že tři kamery je pořádné sousto, jednoduché by bylo vybrat nejlepšího kameramana a z toho udělat video.Ale každý má něco, viď?

20.1.2013, 12:44

Odpovědět s citací
Možná by mi pomohl k lepší orientaci plánek tras nebo alespoň slovní popis jak jste to jeli.
Pokusil bych se to rozklíčovat. Na ten zbytek bychom pak sedli společně.

20.1.2013, 13:41

Odpovědět s citací
24/8 2012 Mohelnice-Moravičany-Loštice-tvarůžky-Bouzov-pivko,hrad-Řimice-pravoslavný kostel-Mladeč-jeskyně,oběd-Litovel-pivo u pivovaru-Úsov-zámek-Mohelnice

25/8 2012 Mohelnice-Mírov-věznice-Řepová-Krchleby-Dolní Bušínov-pivko-Lupěné-nová cyklostezka na železnici-Hněvkov-Nemile-Zábřeh-Postřelmov-oběd-Kolšov-Brníčko-občerstvení na trase-zřícenina-Cikánský buk-Bradlo-Lipinka-Veleboř-Klopina-Police-Třeština-koupámí na Bagru-Mohelnice

Snad ti to trošku pomůže.

20.1.2013, 17:22

Odpovědět s citací
Díky, podívám se na to.

20.1.2013, 18:47

Odpovědět s citací
Tak jsem lehce nakouknul na video záznamy z Mohelnice a vidím, že to bude docela fuška.
Bez organizátorů srazu se asi nehnu z místa. Nějak se s tím pokusím poprat, ale potřeboval bych to v rychlosti projít a přiřadit poznámky k jednotlivým úsekům tras. Ještě jsem neviděl všechno, ale je toho asi 7 hodin. Na DVD se vejde cca 1 hod a 20 min x 2. No, bude to zajímavé.
Navíc všichni kameramani měli dosti velké problémy se zvukem. Moc není rozumnět co kdo říká a navíc se vůbec neobtěžovali s popisem trasy. No, nebude to jednoduché :?

27.1.2013, 20:57

Odpovědět s citací
Až bude na kolo, můžeme se sejít, ale 7 hod. je šílená doba.

27.1.2013, 21:13

Odpovědět s citací
No vidíš a to musím absolvovat několikrát. Jen bychom to v rychlosti projeli a přiřadili popisky. Odhadem 1-2 hodiny. Nevím, ještě jsem to nikdy takhle nedělal, vždy jsem byl odkázaný jen na vlastní hlavu. Ale mělo by to jít rychle. Pokud přijedete až bude počasí na kolo, tak to video vidím tak na vánoce. Když to dobře půjde. Bez upřesnění místa s tím nepohnu. A nebo bude počasí na kolo už v únoru :)

30.1.2013, 12:51

Odpovědět s citací
Jardo, u nás je už dneska, kdyby se mi chtělo do toho marasu, tak hned vyjedu, už mně "pálí" paty doma :)

30.1.2013, 16:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Yarísku,to Tě taky vždycky obdivuju, jak to dáš všechno dohromady.Taky si myslím,že to nebude trvat moc dlouho a kolo zase vytáhneme.Však uvidíme.

30.1.2013, 21:03

Odpovědět s citací
No jo, je to hodin a hodin. Ale co mám dělat? Pořád ještě mám dojem, že se to ode mě čeká. Musím najít toho následovníka a vrazit mu veslo do ruky :)

30.1.2013, 21:33

Odpovědět s citací
Takových obětavých lidí moc není, s hledáním to budeš mít těžké.

31.1.2013, 19:24

Odpovědět s citací
Trošku problém je v tom, že není moc lidí,kteří se věnují videu. Většinou se věnují fotkám.
Ale čas ukáže. Přijdou mladší, lepší, perspektivní :)

31.1.2013, 21:22

Odpovědět s citací
I když je s tím hodně práce, určitě by Ti to chybělo, viď?

1.2.2013, 9:18

Odpovědět s citací
No, abych se přiznal nevím jestli by mi to chybělo. Momentálně mám ještě resty z roku 2011. A Milce slibuji video z dovolené už několik let. Asi ji půjčím pásky ať si na to někoho najde :) . Hlavní náplní mého amatérského, chabého snažení je, že dělám dokumentaci všem vnučkám a to od doby, kdy se jejich matky přiznaly, že jsou těhotné. Takže těhotné matky a potom první záběry pár hodin po narození, běžný život, vítání občánků, narozeniny, vánoce, výlety s dědou a babičkou poprvé do školky, letos i zápis do první třídy a v září bude první školačka. Kvůli tomu, jsem si vlastně v roce 2005 pořídil kameru. Do té doby jsem ji ani nechtěl.Říkal jsem si, že když je starší dceři 29 let, že by se mohlo stát, že bude nějaké vnouče a to jsem chtěl dokumentovat. A dcery jsou rády, že to dělám. Vždy se na to těší a vyptávají se předem, kdy už to bude. A já mám dárky k narozeninám, vánocům apod.
Největší sranda je, když pozorují na videu ty starší, aby zjistili co už dělaly a uměly, když byly ve věku těch mladších. Jsou od sebe po třech letech. A nejstarší vnučka Martinka, která se mihla na našem srazu 2007, u svého videa poskakuje před televizí asi od dvou let.
No a cyklobandí srazy, to je taková docela náročná dřina. Hlavně fotogalerie a vybírání hudby. Dělám to jen proto, že si pořád ještě myslím, že se na to někdo těší a mě těší, když můžu někomu udělat radost. Jinak bych se na to dávno vybodl. Vždy u toho trávím 3-4 týdny života. Asi to neumím nebo jsou ty dny příliš krátké :).
Myslím, že stejně to má i Andy při vytváření a správě webu, i když o tom nemluví. Je to svým způsobem srdeční záležitost. Dokud budu mít pocit, že o to má někdo zájem a budu na to mít sílu a nenajde se nástupce, tak se budu snažit to dělat.Alespoň si něco přivydělám :D :D :D
Náruživý a vděčný divák byl Bob. Ten když dostal první video ze srazu, kterého se zúčastnil, tak jsem mu musel postupně dodělávat i ze srazů na kterých sám nebyl.
A potom se ztratil na srazu, který jsme pořádali s Milkou a tím se stal nesmrtelným a později vstoupil navždy do cyklobandího nebe

Naposledy upravil yaris dne 3.2.2013, 19:21, celkově upraveno 1

1.2.2013, 11:36
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další