Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.7.2018, 0:04

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Video ze srazů 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Video ze srazů
Letos se nám to všechno malinko zkomplikovalo. To je život, občas nám ukazuje i tu méně přívětivou tvář.
Podzimní, zdařilý sraz v Mohelnici je za námi a kromě toho, že byl nejmenší počet účastníků v historii Cyklobandích srazů, přinesl i jiné novinky. Např. tři nové kameramany a dvě nové HD kamery. Takže přede mě postavil novou výzvu a to naučit se to zpracovat. Pokud se tedy do toho nepustí Peťa nebo Zdeněk. Nečekal jsem, že se to bude chovat úplně jinak než jsem byl zvyklý. No nějak se s tím musíme popasovat.
Navrhoval bych následující postup. Mám doma těsně před dokončením video ze srazu Těrlicko 2011. Ne teda, že by to bylo na pět minut, ale jak jsem to kontroloval, tak chybí sehnat nějakou hudbu a dokončit Fotogalerii. DVD Video 1 a 2 by mělo být hotové. Musíme to s Milkou ještě prohlédnout. Takže pokud by byla všeobecná vůle, tak bychom se mohli v průběhu podzimu někde setkat na promítačce videa z Těrlicka a Mohelnici 2012 bych navrhoval na promítačku zima-jaro 2013. Bude na to potřeba více času, protože to bude výrazně pracnější. Je natočeno více než 5 hod materiálu a navíc se to bude zpracovávat v nové variantě střihového programu, takže to bude ještě náročnější než obvykle. Tož tak. Mudrujte a vyjádřete se.

26.8.2012, 12:42
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Video ze srazů
Já jsem pro.

26.8.2012, 18:35

Odpovědět s citací
My taky.

26.8.2012, 21:05

Odpovědět s citací
Jardo i když jsem se zůčastnil jen jako "komparsista", tuším, že zpracování takové kupy "materiálu" bude pořádná fuška. Takže žádné honění, pokud možno v klidu to zpracuj, nic nám neuteče :)

27.8.2012, 9:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Budu se tím pomalu prokousávat a když to nepůjde, vsadím na Pepovu-moji kameru a na moji druhou kameru :) a ty dva HD helmisty nechám jako bombónek, či ochutnávku sem tam něco :D

27.8.2012, 10:44

Odpovědět s citací
Yarisu,
jak už jsme naznačili v naši reakci na Sraz v Mohelnici, jsme připraveni promítačku v zimě zorganizovat a bude-li zájem pokusit se o 2-denní zimní CYKLOBANDÍ soustředění, s možností zimních radovánek a společného výstupu (sjezdu) na (z) Velký Javorník.

Na avizovaná videa (DVD-albe) se těší Munzarata.

27.8.2012, 17:57

Odpovědět s citací
Já také nemám připomínek

28.8.2012, 20:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Souhlasíme a těšíme se na promítačku.

28.8.2012, 21:30

Odpovědět s citací
no a nemůžem se soustředit případně i bez promítačky :otaz:

28.8.2012, 22:10

Odpovědět s citací
Také nemám nic proti tomu, jen by nám nejspíš vyhovovalo to delší setkání, jak píše Pepa vzhledem k delší vzdálenosti, vše záleží ale na domluvě. :D

29.8.2012, 8:24

Odpovědět s citací
Ještě se vracím do tohoto vlákna, týkajícího se videa ze srazů.
Chtěl bych se s Vámi, kteří máte k Cyklobandě podobný vztah jako my s Milkou a jste ochotni a schopni si třeba 1x za týden najít 5 minut Vašeho drahoceného času na návštěvu Tlachárny, podělit o pár myšlenek. Za prvé mám zalomhlav ohledně číslování videa. Těrlicko byl sraz číslo 13 a Bohuňovice jsou číslo 14. Jelikož Bohuňovice byly přeložené na jaro 2013, znamená to, že Mohelnice je sraz č.15 a Bohuňovice se čtrnáctkou budou až po patnáctce. :)
Za druhé zatím ještě netuším, co vymyslím se zpracováním videa Mohelnice. Nechal jsem si sice kvůli tomu postavit nové PC se 6-ti jádrovým procesorem za poměrně velké peníze, ale je toho takové kvantum, že zatím nevím, jak na to.Navíc jsem se srazu nezúčastnil v celé délce, takže nebudu umět sám videa ze tří kamer kombinovat. Pokusím se požádat o spolupráci Aju a Páju. Pokud budou schopni a ochotni tomu nějakou hodinu věnovat.
Abychom společně alespoň popsali jednotlivé části tras. Nebo prostě vezmu záznam z mé kamery, kterou natáčel Pepa a přidám moje záznamy z druhé kamery při dojezdu a bude to. Na druhou stranu by byla škoda tam něco z těch "náhlavek" nepoužít.
Tož tak, včil babo, teda Cyklobando raď :)

19.1.2013, 19:09

Odpovědět s citací
Yarisu,
1. k temu zalomhlavu - v číslování srazů by možná stačil rok konání a za lomítkem
A resp. B nebo JARO resp. PODZIM
2. k pomoci při zpracování videa z Mohelnice - pokud se podaří vícedenní
promítačka na MDŽ, bylo by-lze využít přítomnosti organizátorů a pohlavních
kameramanů a Tvoji vstupní pracovní verzi, kterou by jsi dovezl ve volných
chvílích dokombinovat resp. dokonzultovat ...
Zdraví Munzarata.

19.1.2013, 19:33

Odpovědět s citací
Pokud budeme moci, rádi si s Vámi k tomu videu z Mohelnice sedneme a zkusíme to dá dohromady.

19.1.2013, 20:10

Odpovědět s citací
S tím číslováním jsem si dělal srandu. Teda legraci. Ale bylo by to zajímavé. Mohelnice 2012 č.15 a Bohuňovice 2013 č. 14, že?
Ája a Pája mají téměř povinnost mi s tím pomoci. Jednak jsem po úrazu hlavy a mohl bych něco poplést a zkazit jim celý film a za druhé jsou to krajani :) .
Vzít to sebou asi nepůjde. Teda šlo by to, ale musel bych vzít velké PC a monitor a stejně by to bylo na dlouho. Je toho obrovské množství. Nevím, ale odhadem 5-7 hodin videa. Ještě to ani nemám stažené do PC. Pokusím se do konce února na tom něco udělat, abych mě nějakou představu. Bude to poprvé, kdy se budu snažit zpracovat něco, co jsem sám netočil. Snad se to s pomocí Boží a organizátorů srazu podaří

19.1.2013, 21:23

Odpovědět s citací
Yarísku, to je velké kvantum materiálu, trochu to promaž a se zbytkem si pak nějak poradíme.

20.1.2013, 10:05
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další