Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 16.7.2018, 8:33

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 195 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
 SRAZ SRPEN 2012 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek SRAZ SRPEN 2012
Sraz 23.8. - 26.8. 2012 - K prameni řeky Moravy......? :)

Chci Vás seznámit se srazem v tomto výše uvedeném termínu, který byl dopředu upřesněn s Yarysem a uznán jako jediný vhodný v měsíci srpnu. Jednalo by se především o oblast Kralického Sněžníku, Suchého vrchu, Severomoravské chaty.....atd. možná i trochu Polska.....uvidíme. Horské chaty v 900 m.n.m jsem dopředu vyloučil, takže pravděpodobně to bude o něco níže (dnes bylo potvrzeno) konkrétní ubytování ZDE: http://www.herolticka.cz/
Je to 2km vlevo ze sjezdu z hlavní trasy č.11 Ostrava - Hradec Králové mezi obcemi Bílá Voda a Bukovice. Hned vedle je nový zimní areál Mlýnický Dvůr, tolik pro upřesnění místa pobytu.
P. vedoucí je příjemná a ochotna k různým ústupkům, možná i slevám. Vzhledem k tomu, že je to větší areál, nebudeme tam sami (hokejisti + další nějaká akce) byly nám nabídnuty chatky, něco jako v u Kateřinky, co měl Pepča a mě se tam vloni velice líbilo....! Pokud by ale někdo chtěl být v budově, zkusím to domluvit.
Možnost stravování tam je formou polopenze, nebo v restauraci.
:dum: Potřebuji tedy od Vás potvrzení počet osob / konkrétně dospělí, děti, kteří by potřebovali ubytování ( nevím jak místní, ale snad budou trávit večery s námi společně)
:kolac: Zároveň mi prosím sdělte, budete-li chtít polopenzi.

Vše uvažte a co nejdříve mi prosím sdělte tyto dva údaje....!
Ostatní věci, jako třeba trasy, můžeme prodebatovat v Bohuňovicích, něco už mám také v hlavě. Myslím si ale, že v této oblasti / Heroltice je na kolo hvězdicových výletů snad na týden.

Naposledy upravil jaryk6 dne 18.2.2012, 16:34, celkově upraveno 1

15.2.2012, 21:28

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: SRAZ SRPEN 2012
Jaryku, já nevím. Původně jsme se domlouvali tak, že to bude v Lipníku nad Bečvou a o rok později to udělají Ája a Pája. Mně zkrachovalo ubytování (už mám v merku na srpen 2013 jiné a vypadá lepší), tak jsem psala Áje a oni plánují na srpen 2012. Pokud se něco změnilo, omlouvám se.

16.2.2012, 21:17

Odpovědět s citací
Ahoj Radko,
na srazu mi Zdenek navrhoval, zda by nešlo něco udělat u nás. V lednu jsem si předběžně ověřoval u Yarise a Zdendy, zda-li náhodou někdo neplánuje srpen. O Áje nevěděli. Mluvil jsem s ní a Mohelnici připraví na 2013.

16.2.2012, 21:50

Odpovědět s citací
Fajn, takže my uděláme předběžně srpen 2014 nebo květen 2015, to vychází 8.5. na pátek. Ale kdo ví co bude :wink:

16.2.2012, 21:58

Odpovědět s citací
Je pravda,že jsme sraz na srpen plánovali my,mluvili jsme o tom nejen s Radkou,ale i s Yarisem.Dnes,po telefonickém hovoru s Jarykem,který sraz na srpen už rozjel,mu termín přenecháváme.Takže my tedy příště.

16.2.2012, 22:14

Odpovědět s citací
Jaryku,
Tvůj návrh se nám líbí a hlásíme :

[b]MUNZARATA 2x s polopenzí [/b]:ok: :ok:

17.2.2012, 7:55

Odpovědět s citací
Tak jak tady čtu, asi bude nutné někde začít psát kdo a kde bude zařizovat a kde se bude konat další sraz, neb pak jeden neví, co dělá ten druhý. Nevadí mi, že je to tam nebo jinde,ale jenom zbytečně takto dochází ke zmatkům.
Jaryku, já se hlásím v počtu jeden, který nejí a jezdí na pivo. Případně má spaní v autě, nebo vlastní stan. Ale zase spát u vedoucího zájezdu, tak to také není špatné. :roll:
Dotaz na Ondru: není to nijak důležité, ale proč nemohu přečíst příspěvek o spamu - nemám oprávnění?

17.2.2012, 10:06

Odpovědět s citací
K organizaci srazů. Přiznám se, že po té, kdy jsem byl vmanipulován do pořádání jarního srazu, jsem nabyl dojmu, že se nikdo do dalších srazů nehrne a možná i nastane situace, kdy nikdo, kromě Hrazdy, nebude mít o pořadatelství zájem.
Obvykle se na srazech o dalším výhledu mluvilo, tentokrát ne. Vím, že Ája i Radka o pořádání mluvily, ale konkrétní závěr jsem neslyšel nebo zapomněl. Což je už v tento moment jedno a je chválihodné, že je o pořadatelství zájem a jede se dál.
My předpokládáme, že bychom jeli, otázkou je jen můj zdravotní stav. Zatím doufám, že budu schopen, jinak mě bude muset někdo z místních nahradit již v květnu

17.2.2012, 11:10
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Taky jsem příjemně překvapen zájmem o pořádání srazů :ok:, já se budu snažit nechybět a pokud bude nějaká "5", tak se hlásím, pokud ne, přizpůsobím se. Jo a bral bych polopenzi :kolac:

17.2.2012, 12:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Jaryku. s tím pořádáním jsi mě moc mile překvapil, s Hrazdou už se těšíme a předběžně se hlásíme zcela vyjímečně na jeden komfortní nebo standardní dvojpokojík do budovy, snad budeme moci přijet. Polopenzi nechceme, budem se živit až podle aktuální situace, chuti a hladu

Yarísku - jestli ti zdravotní stav cosik nedovolí, tak na tom budem skoro stejně, ale nezoufej, mám bojový plán. Budeme v základním táboře zahnívat spolu, budem lelkovat, procházet se, na pivko a latíčko pochodovat a vůbec si to nehorázně užívat - no a v Bohuňovicích si budeme krátit čekání na bandu v bazénu. Já osobně už mám teda sbalené plavky! Jinak s pořádáním srazu ti neuteklo nic. Radka hlásla zájem, ale rovnou říkala, že u nich je to otázka ubytování a tak nevěděla co a jak a Ájovci o svém kraji už teda taky mluvili, ale bez pevného termínu, aspoň co já vím. Ale jak jsi řekl, je to fuk, důležité je, že plány do budoucna jsou a lidi mají pořád chuť srazy páchat.

Lidi, naty srazy se hlaste dopředu a zřetelně, neb Hrazda je nevyčerpatelná studnice nápadů a energie a tak, pokud se nikdo neozve, je připraven kdykoliv zvednout tlapu, nahlásit se a něco výživného pro vás připravit. A přece nechcete, aby vás utahal, no né? :mrgreen:

17.2.2012, 12:56

Odpovědět s citací
Ahoj,
tak ještě včera to tady po přečtení příspěvků vypadalo, že jsem opravdu za magora :mrgreen: :evil: ,který si celou akci vymyslel sám bez nijaké konzultace s Vámi. Opak je pravdou. V lednu s Yarisem domluva na jediný vhodný termín 23.8. a dotaz zda-li jste někde platili zálohy, s Pepčou místo srazu a ubytování a se Zdendou také něco :wink: Zároveň jsem chtěl dnes toto celé vlákno zrušit a nechat to děvčatům.
Ráno je přece jenom moudřejší večera a vidím, že snad nějaký zájem o akci bude, což mě velice těší...
Zvažte a dejte tedy včas vědít, ať to mohu nahlásit, srpen je sice ještě daleko, ale vždy je lepší mít vše zabukovaný.

Ještě jednou tedy všem dík za podporu a nezbývá nic než doufat a modlit se za krásné počasí v srpnu 8), ale také i v květnu, že Yarisi? :slunko: :) Neboť vše ostatní lze zařidit nebo koupit.....

17.2.2012, 15:40

Odpovědět s citací
Na sraz rádi přijedeme,ale jako tadičně se stanem,jídlo zatím ne.
Co se týká pořádání srazu,popovídáme v Bohuňovicích.
Všem přejeme krásný sněhový večer a zítra lyže a běžky!!

17.2.2012, 20:36

Odpovědět s citací
Na sraz přijedeme a těšíme se. Jeden dvoupokojík v budově, prosím. Yarisu, kdyby nemohl, my můžeme sobotu nebo neděli odkočírovat. Bohužel v pondělí jsou písemné maturity. Raddy je zadavatel, já ne, ale musím si volno vzít na slib, abych dostala razítko. Takže to vidím na pondělí odpoledne někde na cestě nebo pak večer.
Omlouváme se za jarní termíny, ale víte, že pro nás je jistý jen srpen.

17.2.2012, 21:28

Odpovědět s citací
Dais, věděl jsem, že se na Tebe můžu spolehnout :)
Radko, díky za nabídku, snad to ještě rozchodím, teda rozjezdím. Když ne, tak vám rozdám mapky a vy si nějak poradíte. Jste samí zkušení a ještě zkušenější :D

17.2.2012, 22:08
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Ahoj, předběžně bereme jeden dvoulůžkový pokoj v budově komfort nebo standart.
Co se týče jídla upřesníme. Prosím o info o ceně polopenze. díky

18.2.2012, 11:33
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 195 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další