Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23.9.2018, 1:40

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Příjezd ze srazu 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Příjezd ze srazu
Tak jsem to s Krtkem zvládl i s posezením na jedno ve Stodole a už jsem doma.Je až neskutečné,jak vyšlo počasí a kolik lidí vydrželo každý den do hymny.Ačkoliv i jako přicucek srazu si dovolím poděkovat Dance a Pepovi za super sraz a na skoro všechny se těším 4.června.Trubě zdar.Zdeněk

22.5.2011, 12:29

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Příjezd ze srazu
Taky jsem už asi hodinku doma :)

22.5.2011, 13:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
My jsme přijeli včera kolem půlnoci. Před chvílí jsme posadili babičku do autobusu směrem Brno, a pak vysočina.
Bylo to opravdu super. Škoda, že pracovní povinnosti nám neumožnili se účastnit už od čtvrtka. Moc moc děkujeme Munzarům za perfektní organizaci a hlavně Pepovi, že nás protáhl cestou necestou... Já bych se sama v životě k takovému výjezdu nikdy nedonutila.
Bohužel začátkem června budu opravovat státní maturity i přes víkend, aby se to stihlo poslat do Prahy a oni stihli poslat maturitní vysvědčení zase na školy. Mrzí nás to, ale v srpnu si to vynahradíme.....

22.5.2011, 15:29

Odpovědět s citací
Díky všem za vydařený sraz, bylo to skvělé zas se váma sejít. Už se těším na ten další. Toho 4. června nemůžu, to budu na lehosrazu v Litomyšli.

22.5.2011, 17:34

Odpovědět s citací
Tak já už jsem konečně taky dorazil :)). Měl jsem štěstí na průvodčího, našel mi jiné vlakové spojení, sice místo 1 přestupu jsem 3 přestupoval, ale byl jsem o 30 min. dříve doma. Díky Pepovi a Dance za perfektní organizaci a ostatním za skvělou společnost. Jinak doufám, že až budu potřetí na Pustevnách, že se na ten Radhošť už konečně dostanu :)

22.5.2011, 20:05

Odpovědět s citací
ahoj všichni, my jsme dorazili domů ve tři. jeli jsme se ještě podívat na jeskyni Šipka, na lom a Hrazda si vyběhl na Kotouč, aby zdolal nejvyšší kótu. Pak jsme krátce poseděli s Yarisama a Munzaraty a vyrazili domů. jelo se perfektně a cesta ubíhala, dom ajsme hupsli pod sprchu, do bazénu a na zahradu a domů jsme se dostali až na zprávy. Byl to bezva sraz, užili jsme si ho moc, díky!

22.5.2011, 20:26

Odpovědět s citací
Danuško a Pepo!!Díky moc za organizaci a perfektně naplánovaný sraz s veškerým servisem.My měli tentokrát dost dlouhou cestu domů,ale podařilo se nám nejet vlakem a došlapat až domů na kole.Bylo toho dost ale 150km se udělat nepodařilo.S Radkem se šlapalo pohodově,ale bylo dost velké vedro.Díky všem a zase příště....

22.5.2011, 20:59
Odpovědět s citací
CYKLOBANDO,
zatím to tak vypadá, že se Vám v Beskydach a jejich Lašské bráně líbilo a to je pro nás to nejlichotivější hodnocení,

Pokud se nám povedlo připravit Vám pohodový weekend v kraji, kde žijeme a který nám přirostl k srdci, jsme moc rádi a věříme, že nám prominete i ty dílčí nepodarky a chlebové nedostatky, za které se Vám všem moc omlováme ...

Z nedělně-večerního Kopru zdraví a na zdar podzimního srazu čišky ověřené Veřovské samohonky pozvedají MUNZARATA.

22.5.2011, 22:59

Odpovědět s citací
Ahoj Munzarata a vůbec všichni, díky za perfektní přípravu a průběh srazu. Vše "klaplo" do detailů a ani taková maličkost, že jsem nabrali v dopoledních hodinách obrovské skluzy, se neprojevila na tom, že jsem stihli podvečerní příjezd do kempu včas a dokonce i rezervou. Trasy nádherné a máš Pepo jisté privilegium - poprvé jsem zažil na srazu stoupání, kde jsem musel slézt z kola, ta rozhledna na Bílé hoře byla holt tvrdý oříšek (ale odměnu jsem dostal :wink: )
A ještě dík za zajímavý program a povodění po místech, která bych jako běžný turista nebo návštěvník Štramberku těžko objevil :ok:

23.5.2011, 12:40

Odpovědět s citací
Pepo, Dano .....to nevypadá, to je skutečnost. Myslím si, že se to všem opravdu líbilo...a moc! Ještě jednou díky...to vyloženě nemělo žádnou chybu. Řekl jsem ti to vlastně již při odjezdu. Škoda, že Beskydy nejsou za rohem, mohl bych vyrážet každý týden.
Jinak tady u nás doma zatrolení čehůni celou dobu, co jsem byl pryč nezalívali záhumenek, tak jsem zbytek něděle musel oblívať až se ze mě kůřilo... :D

Mám tady ještě takovou blbinku z toho pivováru, tak mi promiňte kvalitu......atmosféra toho pátku tam ale jistě bude.... :pivo: :twisted:
http://www.ulozto.cz/9098567/cyklobanda ... amberk-mp3 ......Ahoj, mějte se všichni vespolek !

PS.: ....už si šetřím do slamníku na další sraz.. :ok:

Asterix: ....Peťo, chtěl jsem si ty štramberské trasy nakreslit, ale ty si je zřejmě budeš dávat na gpsies.com osobně, tak si je pak od tebe "půjčím" (copy), pokud budeš souhlasit? :wink:

Naposledy upravil jaryk6 dne 23.5.2011, 23:43, celkově upraveno 1

23.5.2011, 17:19

Odpovědět s citací
Jaryk: No já mám GPSku v opravě, takže to nebude tak lehké. Munzi (Zdeněk taky slíbil) my však trasy pošle a pak je dám na GPSies. Jasně, že si je můžeš zkopírovat :)
Na mojí stránce najdeš i odkaz na ten můj profill v ČSFD https://sites.google.com/site/cyklopetr/

23.5.2011, 22:10

Odpovědět s citací
Asterix: ....se Zdeňou jsem mluvil, říkal, že jen co najde ten kabel, tak trasy budou...
Jj, díval jsem se už na CSFD a že jseš skricx mi řekl na srazu Ráďa. Teď si matně vzpomínám, že jsem již nějaké trasy u nás podle avataru skricx na gpsies vloni odjel.

24.5.2011, 15:25
Odpovědět s citací
Břidličná zdraví "bandu hic" -cyklobandu !!
Děkujeme za velmi pěkné přivítání a ještě pěknější výlety .
Za výbornou a vkusně provedenou organizaci chceme poděkovat Munzaratům.

Návrat domů proběhl úspěšně , "máme se nadále rádi a jsme svoji", co lepšího nás
mohlo potkat :vykr: :vykr: :otaz: :otaz: :roll:
PS
zpráva pro Yarise:
myslím na tebe a opět přijedu jako pedagogický dozor nad tebou / že Milko/ Naďa

24.5.2011, 17:31

Odpovědět s citací
Ráda bych taky moc poděkovala za super sraz..osobně jsem byla spokojena po všech stránkách. Co je hlavní.. Terezka byla spokojená a když jsme se balili tak plakala,že chce ještě na výletě S NAŠIMI zůstat :-)

24.5.2011, 21:02

Odpovědět s citací
Eriko, tak to bylo velmi krásné :heart: ....je vidět že máš navzdory věku (Terezky) chytrou a vnímavou holku :ok:

25.5.2011, 15:18
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další