Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 24.1.2018, 11:40

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Orlické hory - video 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Orlické hory - video
Yarisu, to není tím, že bychom si nevážili tvé práce, ale třeba konkrétně v mém případě ještě nebyl na prohlížení čas, zkouknul jsem zatím jenom fotky. Zhlédnutí videí a fotogalerie netrvá hodinu a nejraději jsem u toho bez přítomnosti manželky, ať ji zbytečně nedráždím.
Tohle platí furt, u každého DVD ze srazů a již jsme se na to téma bavili, že u mně to zkrátka je běh na dlouhou trať a tedy, že se u mne bohužel bezprostřední reakce nikdy nedočkáš :cry:, což mně mrzí, ale nemůžu s tím nic dělat. Já vím, že platí i tady, když se chce, tak to jde, ale do týdne po obdržení DVD, ti sdělit dojmy za celé DVD nedokážu, maximálně jen za jeho malou část, což by vlastně s troškou vypočítavosti vyšlo na stejno. Stejně bych tě jen pochválil, protože ty to špatně ani neumíš. Takže Yarisu, co s tím, bereš to jako dík :ok: ode mne :wink:?

31.5.2011, 10:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Bereš si to moc osobně. To bylo jen takové přátelské popíchnutí. Ty patříš k té mizivé menšině, která dá alespoň najevo, že to viděla. U většiny si nejsem jist, jestli si to nebere jen ze slušnosti a nestrčí to někde doma do šuplíku nebo do popelnice.
I když v podstatě se divím, že je někdo ochotný se na video nevalné kvality pořád ještě dívat. I když je pravda, že pro účastníky to asi má svou hodnotu bez ohledu na technickou stránku věci.

31.5.2011, 20:56
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Tak u mě jsou DVD na horním patře mé DVD sbírky :). Abych řekl pravdu já se dívám na DVD s odstupem, to si člověk aspoň krásně zavzpomíná. Jinak si vážím Yarisovy práce, aspoň trochu vím kolik je s tím práce.

31.5.2011, 21:27

Odpovědět s citací
Yarisu, my video ještě celé neviděli, to víš, máme teď krapet jiné starosti a času strašně málo :wink: . Ale jak se kouknem, já ti to jako vždycky pochválím, protože vím, co je s tím za mravenčí práci (horší než s galerií) a umím ji ocenit a protože vím, že to bude skvělé jako vždycky. Kvalitu neřeš, zrnité nebo rozmazané není nikdy nic a některé naše výroky by bylo lepší neslyšet, pokud jde o zvuk, jenže ten je bohužel většinou ostrý :mrgreen: Jako vzpomínka je to bomba. Před časem jsem se starými záznamy z nudy hrabala a mohla jsem se uplácat smíchy. Bylo fajn si zavzpomínat a fakt je, že s odstupem času takhle člověk to vdeo ocení víc a víc :ok:

31.5.2011, 21:40

Odpovědět s citací
Nechtěl jsem to nějak dramatizovat. Jen jsen chtěl dát najevo, že by mě potěšilo, kdyby někdo třeba jen dal vědět, že to celé zhlédl. Což se třeba v případě Jedovnice 2010 nestalo ani v jednom případě. Nejsem ješitný a nečekám na chválu. Stačí vědět, že jste to viděli a že to funguje. Bo se už stalo, že nefungovalo, byť vinou vadných médií. Není v mých silách zhlédnout 60 ks dvd, ale obratem bych dodal nové. No, a v žádném případě si nemyslím, že by měl někdo přijít domů s ještě teplými dvd a hned si je pustit, aby mi mohl podat zprávu. Tož tak
Děkuji za stálou přízeň :wink: :) 8)

Naposledy upravil yaris dne 6.6.2011, 7:05, celkově upraveno 2

31.5.2011, 22:38
Odpovědět s citací
Dneska jsme si prohlédli ORLIČKY - pěkné pokoukání, provokující vzpomínky na pěkné chvíle - dobrá práce.
Vše nám fungovalo - stejně jako u zmíněné Jedovnice.
Děkují a zdraví Munzarata.

5.6.2011, 22:37

Odpovědět s citací
My hlásíme, že se úspěšně blížíme k prázdninám a těšíme se až si v klidu sedneme a podíváme na Orličky. Zatím toho je nějak moc... Alespoň, že maturity za námi...

6.6.2011, 9:03

Odpovědět s citací
Yarisu Hlásí se Tvůj Rakovecký skoro kameraman Hrazda.Konečně jsme po návratu ze svtbc. o víkendu shlédli v klidu Tvé dílko. Bylo moc fajn u něj zavzpomínat, Vídeo mělo skvělé věci a bylo dobře že jsi když to šlo říkal názvy míst kudy jsme křižovali protože ten němec Al.... nebo jak se mu vlastně nadává dělá v hlavě průvan. :wink:Ještě že jsi nekomentoval to mé koupací antré vy paparaciové jse sakra rychlí :roll:
Já mám víc rád fotky ty zachytí jen ten přesný moment dané chvíle a těch bylo za každý den docela dost . Takže jsem si odpočinul a oživil ty fajn chvíle v Orličkách.K pohodě přispívá i dobře zvolená muzika takže dík za fajn chvilku a udržuj svou techniku v co možná nejlepším stavu ať nám v tym začuzenym Ostravsko - Karvinskym reviru nic něunikně bo to by byla fakt škoda. Čau a buďtě doma všici zdravi !

26.6.2011, 21:42

Odpovědět s citací
Čau Honziku,
tož to si mě potěšil, že jsi se podíval a hlavně že Ti to fungovalo. Jestli se Ti to i líbilo, tak to je bonus navíc. Tu erotickou vložku jsem zkrátil co to šlo, ale vypustit jsem ji nemohl, to jistě chápeš :wink: . Když jsem v Súlovském videu nechal Eričino kojící ňadro, tak jsem žádal o souhlas. U Tebe jsem nežádal, bo si chlap :D 8)
Jo, a Tvé kamaremanské služby budu určitě na srazech využívat. Momentálně jde kamera již podruhé letos do servisu :(

27.6.2011, 8:00

Odpovědět s citací
Konečně jsme koukli na video z Orliček. Opět supr. Děti měli puštěného Toma a Jerryho a my Orličky. Myslím, že jsme se bavili všichni stejně...
Yarisi patří ti OPĚT dík a měla jsem místy pocit, že si brzy nabiješ ... a při tom rozbiješ kameru. Ale klobouk dolů před obětavostí ulovit ten správný záběr...
Video funguje bez problému.

4.7.2011, 19:26

Odpovědět s citací
Děkuji za zprávu i za pochvalu. Budu se i nadále snažit :)

4.7.2011, 21:04

Odpovědět s citací
Ahoj yarisu, konečně jsem se dostal k videu z Orliček a byl jsem mile překvapen tím, co tam bylo. V jednom momentu jsi tam dokonce za jízdy předvedl obrat kamerou cca o 360°, což se vídává tak leda na TdF, nebo třeba v jiný moment jsem měl chvilku podezření, že jsi uměle zrychlil běh záznamu, že jsi tak rychle přece nemohl na kole s kamerou jet. :wink: a o závěrečném úseku sjezdu do Zdobnice tou alejí ani nemluvě.
Skvělé zachycení průběhu tras i doplnění autenticity svým dechovým projevem dalo znát, že kopečky nebyly zadarmo :ok: a docela jsem si užil nedělní srazové, závěrečné snad pětadvacetihlasé AHOJ, x -krát opakované při každé výměně partnera, se kterým probíhalo rozloučení :), o to jsme tak trošku byli v toto nedělní ráno V Zátoce ochuzeni, kdy nás kvůli zdravotním potížím zbylo malinké torzo.

22.8.2011, 20:36

Odpovědět s citací
To jsem rád, že to chodí a že jsi to tak technicky rozebral. Snažím se pořád o nějaké oživení, ale je to těžké. Zejména, když mám makat, pokud možno nespadnout, pořád předjíždět, což v OH ani moc nešlo. Podmínky jsou tvrdé :)
Nicméně pořád doufám, že se podaří můj plán se dvěma kamerami a to by mohlo zase na chvíli přinést oživení

22.8.2011, 21:12

Odpovědět s citací
Něco jsem o tom plánu od tebe na posledním srazu zaslechl, ale nějak jsme od toho kvůli něčemu odbočili, takže ptám se čistě z mého pohledu. Jde o to, aby byla nějaká stejná "událost" (sjezd banditů v zatáčce, skok přes řidídka, jiná humorná situace, výjezd ze základního tábora na etapu ap.) snímáná třeba zepředu a zezadu nebo z pravé a levé strany?

23.8.2011, 11:03

Odpovědět s citací
Ne tak docela, jde o to zachytit pomocí dvou kamer více pohledů na sraz a potom to nějak sestříhat dohromady.
Jednoduše řečeno jedna kamera nemůže být všude. Čím více kamer, tím zajímavější a lepší video by mohlo vzniknout. Dají se s tím pak dělat různá kouzla. Ve střižně pak je k dispozici mnohem více použitelného materiálu. Jedna kamera = jeden kameraman a záleží, kde všude stihne být. Když mu to moc nešlape, tak ani film za moc nestojí.
Jestli se těm, kdo si objednali video z OH, přes všechny kameramanovy nedostatky, alespoň z větší části líbí, tak to považuji za malý zázrak, i když je pravda, že střihač a zvukař dělali co mohli :roll: :wink: :)
Je to jako s fotkama. Když máš víc fotek, je větší pravděpodobnost, že vybereš víc slušných, ale současně na tom necháš spoustu času s výběrem. Výsledek pak múže ( ale také nemusí) být o poznání lepší.
Tož tak. Moc kecám, jdu makat 8)

23.8.2011, 11:33
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další