Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.1.2018, 3:46

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Sraz květen 2011 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Sraz květen 2011
Ahoj Cyklobando, po Asterixovi i já nabízím pohled na naše účinkování ve Štramberku.
- Cesta na sraz a páteční fotky:
http://krtek64.rajce.idnes.cz/20.5.2011 ... Stramberk/
Sobotní, nedělní fotky a fotky z návratlu domů :
http://krtek64.rajce.idnes.cz/21.5.2011 ... esta_domu/

29.5.2011, 0:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Kucí....máte to fakt oba špicový! :ok: Jste vyloženě jedničky, jen tak dál......
Mílo, moc se mi líbili, ale to co tam máš před tím, toho 5.5. tu Lysou horu, tak tam jsou některé opravdu moc super. Něco bych si dal v kanclu do rámečku na zeď. Kolik bereš za 1ks...? :D

29.5.2011, 10:23

Odpovědět s citací
Jaryku, dík. Ta Lysá krásně tehdy ukázala na svou mnohotvárnost, tak jak jsem psal v tom komentáři u fotek na albu. Na jedné straně by ses mohl opalovat na zelené trávě a hned o pár metrů vedle zimní idylka jak vyšitá :)
a pro tebe Jaryku gratis... :wink:

29.5.2011, 11:06

Odpovědět s citací
fíha, je fajn koukat se na fotky,které dal na web někdo jiný :wink: Hele, na co já vlastně dělám tu galerii, když to jde po jednotlivcích takhle krásně lehce? Tímto jsem s tím právě sekla a všichni fotky na Rajče a hned, šupita šup :mrgreen:

29.5.2011, 21:56
Odpovědět s citací
Dais, prosíme - ODVOLEJ to sekání s - RAJČE je pouhé odložiště, ve kterém si každý hraje na svém písečku a proto nemůže nahradit Tvoje GALERIE - děkují Munzarata.

29.5.2011, 22:20

Odpovědět s citací
Pepo, možná to vidím úplně jinak než všichni ostatní, ale vzhledem k tomu, co tady možná žertem, možná vážně, napsala Dáša a i k vzhledem k tomu, co napsala v sekci k fotogalerii z Orlických hor, by to stálo za zamyšlení, co nám asi Dáša chtěla říct.

Rajče bych Pepo nezatracoval, byť tam velmi často bývají fotky slabší než slabé úrovně, ale ber to tak, že na Rajčeti to aspoň jakž takž žije a dost často ten, kdo si prohlíží fotky, nezapomene se tak nebo onak k prohlédnutým fotkám projevit. (viz téměř stovka komentářů za necelých 48 hodin od vyvěšení mých alb ze srazu).

Tady si Dáša dala několika týdenní práci ze zpracováním fotek a vymýšlením komentářů a výsledek je, že si to po více jak týdnu, co to vyvěsila na web, ráčili všimnout jmenovitě jen já, u Širokých a tandem Ája s Mirkem.
Nabízí se otázka pro koho to pak Dáša dělá, a taky na druhou stranu by ji aspoň milé slůvko jistě potěšilo. Možná jsem se Dášo tvé potřeby přecenil a tohle nepotřebuješ, ale u mne je pro aktivity tohoto tipu široký prostor :)

30.5.2011, 0:31

Odpovědět s citací
no.....já myslím, že to napsala samozřejmě ze srandy... :) To, že tady někdo nechá odkaz na rajče, je špica, perfekt, osobně to mám moc rád, člověk se mrkne na to, jak svět kolem nás vidí jiní svým okem....díky za to....samozřejmě je sem dávejte i nadále, ale....přece jenom to, co dělá Dais, má svůj půvab.
Za druhé, jak jsem psal již níže...pokud bych chtěl opravdu nějakou fotku, musím stejně dotyčného požádat o originál, jelikož program velikost fota zkonvertuje. Nevím, jak to je, ale existuje nějaký webová galerie, kde zůstane foto v plné velikosti? Z rajčete si musím vše upravit v pc, abych si to pustil do tv.

Mílo, já to od Dais viděl také, dokonce hned jak to tam dala, i když jsem tam nenechal žádný koment.... :wink: Má tam opravdu moc napaditý popisky! :ok: (kam na to chodí?? :wink: ) Musím se příště polepšit!

PS.:....když se tak dívám na hlavní stránku, nikde bohužel nevidím odkaz na galerii. Pokud tam ale někde je, tak se omlouvám. Nešlo by ho tam tedy dodatečně namontovat? Pro méně zběhlého uživatele je asi zřejmě problém se na tu galerii proklikat. I když...kdo umí číst, tak ten odkaz najde.

30.5.2011, 8:59

Odpovědět s citací
Já jsem si náhodou Daisiny fotogalerie všiml taky :)
Jaryk: plnou velikost si můžeš dát na Picasu, ale je tam 1 G limit, pokud chceš více místa musíš zaplatit

30.5.2011, 22:08

Odpovědět s citací
jasně že to bylo plácnuté ze srandy... ačkoliv....vidíte sami, kdy jsem dala galerii z Orliček na web. Peru se hodně s časem, na počítač mi nezbývá vůbec žádný a tak nevím, jak budu schopná dělat galerie dál. Buď se vymyslí něco nového, nebo to někdo vezme za mně a nebo se na galerie prostě bude dlouho čekat... fakt nevím.... :roll: O chválu mi nejde, pro tu to nedělám, ačkoliv slovo uznání vždycky zahřeje a pochvala potěší :wink:

31.5.2011, 21:31
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7