Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.10.2018, 17:19

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Cyklobandí pětiletka 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Yarisu musíš to brát tak, že ty děláš vážný dokument a já kraviny - a davy holt zabíraj víc na blbosti než na skutečnou kvalitu. Ode mně máš za svá videa vždy :ok:

jaryku6 co je to v naší malé republice daleko? To je termín velmi relativní páč tady je všechno v podstatě za rohem. Jarní sraz páchají Munzarata a ti jsou z Kopřivnice, ale to nic neznamená, páč kdo ví, kam nás zavlečou. To je totiž pořád tajemství. Jo a já fotím na obyč foťák "pro blbé" Panasonic Lumix. Je stříbrný a je to krám. Víc nevím, co bych ti o něm řekla, páč tomu vůbec nerozumím :mrgreen:

30.9.2010, 22:24

Odpovědět s citací
Příspěvek 
yaris píše:
Dais tiše závidím a zpytuji svědomí, tolik kladných ohlasů jsem na video nikdy neměl :)

Jardo, galerie od Dais je paradoxně úspěšná v tom, že použila spoutu fotek, co bychom my ostatní jistě v první chvíli poctili tlačítkem DELETE. I když jsou ty fotky něčím (nějakou grimasou ) zajímavé, ale bohužel rozmazané - takže jasně zralé na DELETE. Někdo už jen z preventivního důvodu, že na fotce vypadá jako šašek. A vida, jak to dobře nakonec posloužilo a šašek je dávno zapomenut, naopak jistě každý z nás je svým způsobem hrdý, že z něj není žádný vážný suchar :)
Zřejmě to kopíruje osud kofoly - taky je prý vyrobená z odpadu (cukru) a jak nám někdy skvěle chutná - viď Zdeňku?

Jardo, buď budeš muset začít blbě točit (a to dokážeš těžko) anebo číhat na naše fo-pa, případně situace, kdy se příliš nekontrolujeme :wink:
Pro jaryka6 - my s Dais žádné zázraky ze světa fototechniky nemáme, taky mám Panasonic Lumix - typ FZ7, jaký má Dais nevím.
Mé fotky z posledního srazu ve Zdobnici i s předáváním vlajky:
http://krtek64.rajce.idnes.cz/20._-_22. ... ch_horach/

1.10.2010, 0:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Krtku, kdybych měla do galerií vybírat jen opravdu kvalitní fotky, tak jich tam bude pět a půl. Nejsme žádní fotografové, jen mačkalové spouště a tak jde u nás vždy o obsah fotky, ne o její kvalitu. Víš, že vždycky říkám, že je to pro potěšení a ne do umělecké soutěže. A pokud jde o ty ksichty, tak tam by některé unikátní výrazy ani kvalitní fotka nezachránila :mrgreen: .

1.10.2010, 7:26

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dais: ...na znacku jsem se ptal spis z duvodu, ze moje stara milovana :heart: Minolta mi uz po letech odchazi do duchodu a tak se poohlizim po novem. Tutove uz hodne dlouho mam vybranou znacku Panasonic Lumix (kvuli vybornym objektivum), myslim na ni ve dne v noci, ale ktery..? Posledni typy maji uz urcovani gps k fotkam, ale pry to hodne zere baterie a ta funkce by mi byla stejne k nicemu. Takze to bude spis nejaky starsi typ.

To se mi libi, ze mas stribrny Panasonic! Moje zenska mi rikala, ze priste, az si budeme koupovat nejaky novy auto, tak bude tmave modry s bilou strechou!.....takze to je vsude stejny :wink:

Rozhodne jsem schopen dojet kamkoliv, bylo to spis takove placnuti do vody, ale je pravda, ze s kolem jsem uz hodne dlouho nejel vlakem, spis bych se priblizil autem. Dobre, tak se nechame prekvapit.

Krtek: ....urcite v tom tvym bookletu se par prepychovych fotek najde. Jses hodne, ale hodne skromny, zrcadlovku si vetsinou kupuji na foceni fajnsmekri a moc dobre vi, proc. Preju vsem hodne dalsich krasnych fotek z cest! Ahoj.:ok:

1.10.2010, 10:35

Odpovědět s citací
Příspěvek 
To: jaryk6 - Pokud chceš něco od Panasonic Lumix - doporučoval bych FZ38, má jej Raddy a je prý celkem dost spokojen, když tak se na něj obrať.
Jinak recenze na něj zde:
http://www.digimanie.cz/art_doc-6EC2726 ... 8832C.html

1.10.2010, 10:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Krtek: Diky, mrknu na recenze. Já mám tyto brikety odjakziva celkem rád, není to prece jenom ta tabaterka na cigarety :D
Tady je komplet cely rodokmen Panasonicu http://www.azfoto.cz/informace/rodokmen ... ic-digital tak si ho tam podle obrazku muze najit i Daisy!

1.10.2010, 11:48

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jj a priste se musim prihlasit, abych nebyl anonym, zacatky jsou tezky :mrgreen: :D

jen tak nahodou, nebyl nekdo soukrome na cyklotrasach Lanskrouske kopy?
Vetsina z tech co to jeli, byli nadmiru spokojeni!
http://www.lanskrounskakopa.cz/trasy

1.10.2010, 11:55
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2