Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.5.2018, 13:09

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Kopřivnický drtič 
Autor Zpráva
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Kopřivnický drtič
Ahoj Bando, Pepa Munzi mi poslal mailem (ze seznamu na gmail vše chodí bez potíží :P ) pozvánku na letošního Drtiče. Přeposílat není třeba nic, tady se k takové informaci dostanou všichni, takže tlumočím v původním znění:

zdravím z Kopru a pokud máš kontakt na CYKLOBANDÍ potenciální zájemce, prosím přepošli jim to.
Je to již 13-tý ročník - je to jen 120 km na délku a 3,2 km na výšku a pokud je pěkné počasí, tak je to i pěkná kochačka, pro ty co to jedou jako sobotní vyjížďku.

Munzi.

www.drticbike.cz/drtic

www.drticbike.cz/drtic/jak-se-prihlasit.htm

9.6.2010, 6:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Zdravím do Brna i do Kopru a předesílám, že jeden zájemce by byl :). Jestli budu tak vysmátý i po "akci" je ve hvězdách :wink:. I když většina nezávodí, tělo své dostane a řekne si jako pokaždé ....letos naposled, příští rok ani za svět :cry:

9.6.2010, 15:29

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jel to už někdy někdo na lehokole? Vážně o tom uvažuju, po pár akcích už vím, že sjet se s tím dá i taková divočina, kam bych se sám nikdy nevypravil. Podmínkou je přezout na terénnější pláště a to se chystám udělat hned po K24.
Ještě mít tak možnost přespat v Kopřivnici, nesměle se zeptám Pepy...
Krtku, ty bys asi jel přímo, že?

10.6.2010, 8:08

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Radku, zeptej se na to lehokolo přímo pořadatele Romana, já si fakt nevzpomínám, zda jsem tam dříve, někoho na tomto stroji, viděl. Možná i Pepa bude vědět více, on se dost točí kolem organizátorů :)
Já nejspíše pojedu přímo, pokud to kolega, co se občas nechá zlanařit, nevzdá :wink:

10.6.2010, 13:06

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Radek píše:
Jel to už někdy někdo na lehokole? Vážně o tom uvažuju, po pár akcích už vím, že sjet se s tím dá i taková divočina, kam bych se sám nikdy nevypravil. Podmínkou je přezout na terénnější pláště a to se chystám udělat hned po K24.
Ještě mít tak možnost přespat v Kopřivnici, nesměle se zeptám Pepy...
Krtku, ty bys asi jel přímo, že?

Radku sjet jako sjet, ale vyškrábat se nahoru: http://mtbfoto.rajce.idnes.cz/Drtic_200 ... C_0058.JPG
memento za všechny rady:
http://mtbfoto.rajce.idnes.cz/Drtic_200 ... C_0062.JPG
Takže neboj, nebyl bys sám, kdo kolo tlačil vedle sebe :wink:

11.6.2010, 18:59
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jenže Krtku, ono není tlačit jako tlačit. Ležák - a kór se spodním řízením - se tlačí celkem blbě...

11.6.2010, 19:03

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak to pak zbývá jenom zatnout zuby a hodit "vehikl" na ramena :wink:

11.6.2010, 19:44
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No --- těpic... :shock:

11.6.2010, 20:48

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak co, Milane, už ses přihlásil? Nějak Tě tam nemůžu najít. Já ještě váhám, ale na nakole.cz už tam někdo lákal další lehokola. Pláště už mám, nějaké Rubeny po 150 Kč, nejtlustší, co do těch blatníků vlezly, jiné úpravy nechystám.

30.6.2010, 10:36

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Radku, ještě že existuješ, málem jsem na to zapoměl :oops: , co nejdříve to napravím. Takže možná pojedeš i ty?

30.6.2010, 15:17

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak nakonec nepojedu.

8.7.2010, 8:04
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Radku,
udělal jsi asi dobře - pro lehokolo to určitě není ta pravá Pohodová vyjížďka, jak znělo motto na účastnických tabulkách, kterými byli účastníci 13-tého ročníku označeni.

Hlavně mezi V.Polomem a Kotařem bylo dost bláta a přítulné rašeliny, která měnila kola i bikéry k nepoznání.

Já jsem si na malou Drtičovku v cíli musel počkat cca 12 hodin, nelituju toho i když o pohodové vyjížďce mám jinou představu a už se na ni těším třeba s CYKLOBANDOU do Orliček.

Fotky, videa, dojezdovka a zážitky účastníků DRTIČE najdeš na

http://www.drticbike.cz/drtic/default.htm

Z kopru zdraví a v Orličkách Nashle se těší Munzi :)
[/url]

9.8.2010, 15:28

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pepo, jsi fakt borec :ok: :ok: :ok:

10.8.2010, 13:02

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pepo, gratuluji opravdu nesmírně :ok: :ok: :ok: , jako několika násobný účastník Drtiče moc dobře vím, co to všechno obnáší objet celou trasu, s kompletním počtem kontrol, navíc po těch lijácích a s tečkou od lesáků, jenž rozjezdili značný úsek trasy k nepoznání. Já to bohužel vzdal předem a do Kopru vůbec nevyrazil i díky výstražným předpovědím počasí a avízu od některých, co ten blátivý úsek cvičně předem projeli. Počasí se nakonec povedlo, můžu litovat, ale kolo by bylo asi na odpis.
Pepo, jen mi nějak nejde do kupy to tvé loudání na srazech a nádherným umístěním (76. místo z 539 co dojeli), tebe tam v Kopru snad polili nějakou živou vodou, nebo ti Danuš něco slíbila :wink:

10.8.2010, 16:01
Odpovědět s citací
Příspěvek Oprava.
Krtku,
musím Tě zklamat - na 76. flek jsem se dostal díky chybě při přepisování dojezdovky - místo 19:42 mi Roman zapsal 18:42 (už jsem se ohradil - původně jsem to chtěl objet alespoň do 2. limitu, takže i to 144. místo mi hřeje u mého cyklo-důchodčího srdíčka).
Na tom mokru se mi jelo dobře (asi jsem dobře obul a moc nepadal) - když jsem byl na K2 na Visalajích už na oběd, tak jsem bláhově myslel, že ho dám už v 1. limitu, ale ta 2. část byl boj s blátičkem a rašelinou (nebo jak se ta smradlavě přítulná masa jmenovala) + trocha kufrování v Bašce a tak jsem se malé Drtičovky dočkal až v 19:42 hod (byly i tací co dojeli po půlnoci).
Ráno sice při cestě na start volačo mokrého padalo (na živou vodu to ale nevypadalo) a Dana mi kromě cílového pivínka nadala, že musela tak dlouho čekat.
Jinak kolo to přežilo také - takže, jak napsali organizátoři - pohodová vyjížďka mezi pohodovými bikery a -mi, ostatní z úst do úst v Orličkách.
Příště nedej na babské řeči a předpověďi počasí - v beskydech je fajně i za mokra - Munzi :)

11.8.2010, 21:36
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další