Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.7.2018, 20:20

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
 sraz Orličky srpen 2010 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek 
jupíí,juchhuuu,sláva nazdar výletu,játra už jsme tu.Teď ani nevím,zda jsem rád,že jsem doma.V Orličkách mi bylo krásně,spokojenost se vším a tak velké poděkování Hrazdovi a Dais za sraz.Zdeněk

22.8.2010, 19:18
Odpovědět s citací
Příspěvek Munzarata_NÁVRAT a DĚKOVAČKA.
Munzarata hlásí návrat do Kopru a jěště jednou děkují za fajné CYKLOBANDÍ chvíle v Orličkách.
Vraceli jsme se přes Šerlich, Orlické Záhoří a Mladkov a kousek za Rampušákem, kde jsme byli v sobotu na 1. obědě jsme byli svědky útoku velkého loveckého psa na dvojici cyklistů-silničářů, které skončilo pádem druhého na dohled z našeho auta. Hoši jeli kolem 50-ky a nebyl to vůbec hezký pohled.
Při představě, že by se to stalo při průjezdu větší skupiny (např. naší CYKLOBANDY) nás mrazí ještě teď - majitelé nebyli určitě žádní chudáci bo před chalupou bylo terénní BMW a majitelka se vůbec neměla k zavolání policie. Ten hošík byl po nějaké operaci páteře a nechtěl policii také, takže nevím ...
Stát se to někomu z nás - tak z toho mohla být v tisku zpráva o havárii podnapilých cyklistů a na útočícího psa by se přes šikovného právníka majitelů třeba zapomnělo. Moje antipatie k psům a jejich zazobaným majitelům se tímto zážitkem značně zvýšují.

22.8.2010, 19:26

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Já jsem již také od půl osmé doma. Díky za sraz, bylo vás fajne zase vidět

22.8.2010, 21:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Já jsem již také od půl osmé doma. Díky za sraz, bylo vás fajne zase vidět

22.8.2010, 21:21

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Bez problémů jsme dojeli domů. Sraz byl super. Jupííí. :wink:

22.8.2010, 22:16

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Už jsem taky doma, trochu později - ješta jsem si před Mor. Třebovou zajel lesem na Hřebeč a taky se zastavil u táty. Po osmé už se jelo dost příjemněji. Zajímavé je, že se všemi zajížďkami a s tím vracením se během společné cesty to dnes bylo o 2 km kratší než čtvrteční jízda.
Díky organizátorům a všem ostatním za skvělý společenský zážitek :D

P.S. Jak jsem ležel ve vaně, tak mi došlo, že ve čtvrtek jsem přijel do Č. Třebové o hodinu dřív a dělal jsem extra kolečko, proto to bylo delší. Detaily dořešeny, může se jít spát.

22.8.2010, 22:50

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Děkuji Dais a Hrazdovi :ok: :ok: (a také všem zůčasněným, bez nichž by to nebylo ono :ok: ) za velice vydařený sraz, dali jsme si do těla sice více než obvykle, ale bylo to přesně "můj šálek kávy". Asi se přestěhuji do Orliček, nádherné místo. :slunko: :pivo: :)
A propo, posílám dík Hrazdovi také za nevšední suvenýr z těchto hor, jenž jsem si dovezl domů na spodní části rámové trubky, jen nevím, kde jsi tu hroudu hlíny odložím, takový suvenýr nemám ani z Beskyd a tam jsem furt. :wink:

23.8.2010, 6:12
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Také já děkuji jednak organizátorům = Hrazdovi + Dais, jednak celému profi týmu za krásnou srazovou akci :heart:
A to počasí bylo jak ta pověstná třešnička na dortu :slunko:
Sem tam přibral skoro půl kila (to určitě po těch skvělých dortících od obou Milek :heart: :heart:), nicméně včera jsem dal silničku a je to pryč :D.

23.8.2010, 10:17

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Konečně mi šlape čítač a tak pro úplnost předně děkuji Dášence a Honzovi za sraz a samozřejmě také všem zůčastněným za dotvoření atmosféry a za tu pohodu, co tam byla. My jsme s Táňou prošli okolním lesem, sem tam něco sebrali a pak již jen cesta domů. Dojeli jsme v pohodě asi v půl páté. Tak se mějte všichni dobře a zase někdy :ok: :slunko: :pivo:

23.8.2010, 15:25

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahoj krásní lidičkové!I my dva Potrhlí Pořadatelé(dále již jen PP) :mrgreen: jsme dorazili bezpečně domů za kočičkama našima.
Zasloužíte všichni bobříka odvahy!Přesto že jste věděli kdo a kde chystá první sraz v nové pětiletce všichni jste neváhali a odvážně dorazili do jámy lvové!
Smekáme před Vámi všemi, že jste všichni do jednoho vystoupali na nejvyšší horu Orliček Velkou Deštnou 1115 mnm(to byl hlavní cíl PP :wink:) a díky tomu spatřili nádhernou architektonickou dominantu tohoto krásného kopce :shock: a navíc nezmizeli připravenou ústupovou cestou na Středním Vrchu ale projeli celý hlavní hřeben tohoto (až doposud :twisted: )milého pohoří.Závěrečné podchlazení v Haničce bylo záměrné aby jste co možná nejméně přehřátí dorazili až k chladivému vysvobození Radegastem či jiným mokem.
Druhá trasa měla být občerstvovací a odpočinková a to taky byla že? :roll:
Žádné další naše pohoří již nemá tak lehce přístupnou nejvyšší horu a tak můžete doufat že až zapomenete a svěříte nám další sraz budeme již hodnější.
Takže byli jste skvělí a AHOJ na dalších setkáních ať už na kolech či bez nich.

23.8.2010, 15:31

Odpovědět s citací
Příspěvek 
První série fotek - čtvrtek - naše cesta z České Třebové, videa jak Zdeněk a Hrazda si během cesty odskočily na brigádu (štípání dřeva), večerní vyvěšení vlajky a video z půlnoční hymny ZDE...

23.8.2010, 21:21

Odpovědět s citací
Příspěvek 
první den srazu - pátek - Šerlich, Masarykova chata, Velká Deštná, pevnost Hanička ZDE...

24.8.2010, 20:01

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Druhý den srazu: ZDE...
a nedělní odjezd ZDE...

24.8.2010, 21:38

Odpovědět s citací
Příspěvek 
I my se konečně po opravě PC připojujeme k díkům pro Dais a Hrazdu,kopečky jako vyšité,aspoň první den hospůdek poskrovnu,paráda,žádná zdržovačka.Dobrůtky od obou Milek a vlastoručně namotané trubičky z Kopru.Placka,která nám bude připomínat náš sraz a skvělé počasí!No,byl to opět moc prima sraz.Díky,díky!!!

24.8.2010, 22:34

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Petře, moc hezké zastavení u fotek. Zvláště ty krajinky máš supr :ok:

26.8.2010, 18:06
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další