Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.2.2018, 13:26

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Komentáře k výletům a výletovým galeriím 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jarku, čert vem výstavu, tak dlouho jakživ živ nebudu... :) ale jsem rád, že se Ti fotky líbí a nedá mi než reagovat podobně, jak jsem odpovídal na jeden příspěvek na "Krtkových cyklostránkách" v návštěvní knize, jenž byl adresován fotkám ze 13.10. 08' ( je to ten od Veny)
http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?hid ... r8axxbp7di

5.11.2008, 17:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek Skrzyczne-1257mnm
Ahoj Krtku.Zajímavý nápad na kolo ale jak jste se tam dostali terazki v zimě?Asi autem že? Hned jsem se díval do map abych ten kopec našel.Myslel jsem že je to blíž hranic, nakonec jsem našel aspon kotu1257 a je to dost daleko.Myslel jsem že jdeš za tichem a klidem ale na hoře asi dělali poláci stejnou paseku jako třeba my na Lysé co? Já jsem raději vytáhl pár přátel na ČUPEK jistě znáš oficiálně Metylovická hůrka523 :D ale byl tam klid a ještě jsme si zabobovali na louce a pivko a kulečník si dali v Pržně u Adamců.Ještě otázka byly tam nějaké běžkařské stopy či okruhy?Vypadá to tam hezky ale to na Tvých fotkách všude :mrgreen: zatim čau

6.1.2009, 21:40

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Krtku, vidím, že sis na fotografování objednal krásné počasí. Moc pěkné fotky. Ještě nějaké mráčky na obloze a bylo by to dokonalé. To ale bohužel fotograf neovlivní. :heart: :)

7.1.2009, 8:24

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Milko, dík moc za komentář. S těmi obláčky máš pravdu, bývával jsem vždy spokojen sám se sebou, když se mi povedla vyfotit obloha bez mraků a najednou člověk ve fotočasopisech čte, že modrá obloha bez mraků je fotografovo FO PA, takže jsem opět zpátky z nebes na zemi. :cry: :oops: Ale zas jsem měl aspoň jistotu, že se počasí tak rychle nepokazí :) :slunko:

TO Hrazda:
Dojeli jsme se tam autem, vloni v létě jsem tam byl i na kole, ale řeknu Ti - nic moc na ježdění. :cry: Na webu CB jsem měl o tom i článek s galerii, ale Ty jsi asi v tu dobu moc na tento web nechodil. Ten odkaz na článek tu ještě někde je ve výletech - najdi si :
Historie zapsaných výletů a akcí
Rok 2008, II. pololetí

Po hřebenech Slaskich Beskid (PL) Skrzyczne - Barania Góra - Wisla
25.7.2008
Vložil/a Krtek, 8.8.08 18:28

nebo taky přímo u mně na webu :
http://www.cyklotoulky.euweb.cz/akce/skryczne.htm
Jinak u té galerie ze zimního výletu na Skrzyczne je dole odkaz na článek, kde popisuji trasu jako běžkařskou, která borok ale musí snášet i příživníky na skútrech či obyčejné pěšáky, takže stopu moc nehledej, spíše širokou dálnici, ale ono to na některých fotkách je i dost vidět. :roll:

7.1.2009, 17:23
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ledové klenoty řeky Bystrice,tak to je nádhera Krtku. :ok:

25.1.2009, 21:56

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Komentář ke galerii Šternberk 09'.
Dais, správně tam mělo být napsáno. ....Dais přes zimu schodila několik vzácných deka své veselé nálady. Takhle to dle článku vypadá, že jsi byla nějak smutná, a to se Tobě nemůže s námi stát :)

17.3.2009, 15:34

Odpovědět s citací
Příspěvek 
teda Krtku, ti Ď :cry: - teď to vypadá, že jsem přijela nafučená s kyselým ksichtem a šklebila se na všechny celou dobu...a ...počkej, až budu mít k dispozici všechny fotky, však já ti najdu nějakou, která dokáže, že mně nálada ani v nemoci neopouští (mně totiž zlobily průdušky, abys věděl, au au fňuk )... :evil:

a vůbec, jakápak štíhlejší - to bylo jen blbě vybrané oblečení :wink:

17.3.2009, 16:02

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dais, proto abys nevypadala na noční můru jsem honem přispěchal s opravou textu a hodil ji do komentářů, snad se na to lidi podívají. Mně to už při psaní nějak nepasovalo, zdálo se mi, že to asi vyzní blbě a vyznělo. Spásný nápad, jak to udělat, mně trkl až později, ale článek už byl na webu. Však Dais víš, jaký já jsem zmatkář na webu :oops:
Ale oprava: ....Dais přes zimu schodila několik vzácných deka své veselé nálady. Myslím, že lze tímto kulantně naznačit, že jsi o něco štíhlejší ....zní dobře, né?

17.3.2009, 16:16

Odpovědět s citací
Příspěvek 
A fotku s tvým širokým úsměvem mám taky (nejednu), jen jsem ji nedal do galerie, mám ještě s ní nějaké plány na později :wink:

17.3.2009, 16:19

Odpovědět s citací
Příspěvek 
spíš to zní, že ztrácím humor a stává se ze mně zapšklá čůza :mrgreen: Hele vy jste se s klukama na mně snad domluvili nebo co!!!!!! příště jedu v mikině o tři čísla větší :mrgreen:

17.3.2009, 16:20

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dais, podívej se na fotku kousek nahoru a vlevo, tahle osoba nikdy nemůže být zapšklá, i kdyby chtěla. :P :P :P

17.3.2009, 16:23
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Prosimtě Krtku, jak probůh přišels na to, že Dais shodila něco ze své dobré nálady?? :shock:
A na konci tabulky jsem tentokrát nebyl, za mnou byl ještě Svačus! :D

17.3.2009, 19:28

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Krtek píše:
Komentář ke galerii Šternberk 09'.
Dais, správně tam mělo být napsáno. ....Dais přes zimu schodila několik vzácných deka své veselé nálady.

Andy, já to tušil, že si tuto mou opravu textu (vysvětlení) nikdo nevšimne :oops: i když si mne možná jen tímto tak trošku dobíráš :wink:
Takže ještě jednou oprava opravy :
Několik z nás si pro změnu dobíralo Dais, že nám přes zimu nějak shodila na váze, což jsem řeči v "básníka" přeložil jako že její tělesné hmoty je méně a tím pádem méně je i hmoty, která se neustále směje
:D
Ten konec tabulky jsem si jen tak domyslel :oops: , hodilo se to k fotce, ale fakt už si vzpomínám, že Svačus v sobotu neměl svůj den :wink:

17.3.2009, 19:43
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Náhodou jsem prvně četl komentáře tady a teprv potom shlédl galerku, hezké to máš. A s tím bowlingem to je přece v pohodě. Zato posledně jsem to opravdu projel. Tak co, kdo bude na konci tabulky příště? :P

17.3.2009, 19:56
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Teda Dášo ty nesklameš.Po těch tvých komentářích k fotkám ze Šternberka jsem se chechtal až jsem slzel. :D

25.3.2009, 23:48
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další