Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.7.2018, 18:54

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Tak kdo vlastně jede do Stráže? 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pro Dais: Nechcete si to ještě rozmyslet? I když to chápu, je mi to ale líto.Doufám,že se uvidíme na příštím srazu.

Rozdělené na kochače a nabušence to bude. První den klasická cesta okolo Třeboně,druhý den na opačnou stranu směr Jemčina.To mluvím za sebe,tedy kochače.
Doufejme v dobré počasí.A hlavně dobré lidi.Taky jedu už ve středu,abych se podívala,jestli je to všude průjezdný,protože,když jsem tam byla v srpnu,tak hodně cest kolem rybníků bylo zatopených.
Tak ahoj ve Stráži,Táňa.

4.9.2006, 13:57
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dais a Martine, skutečně mě mrzí, že tam nebudete. Doufám, že se s vámi potkám na jaře na jižní Moravě. O chatu se neobávejte, on ji veme někdo jiný nebo to tam zruším.
Na rozdělení "kochači x nabušenci" už odpověděla Táňa. V pátek se ty dvě trasy moc o sebe odlišovat nebudou, jen ta jedna bude o takovou bublinu delší. V sobotu "ponecháme" kochací trasu raději v rovinaté oblasti, zatímco ta dlouhá půjde po kopečkách.

5.9.2006, 12:37

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ale neplačte, Dais jsem to dal včera rozkazem a omluvy se nepřijímají.
A starším a bláznům se nemá odporovat. Jelikož útočím na obě tyto kategorie, tak věřím, že kladný výsledek se dostaví.
Tedy Dais mi má sdělit kde a v kolik hodin ji naložím. Martin asi nepojede :) 8)

5.9.2006, 12:55
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Láďo, raději s tou chatkou ještě počkej. Přepadli mě skřítci pokušitelé, takže kdo ví, jakto všechno nakonec bude......

5.9.2006, 12:56
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dais píše:
Láďo, raději s tou chatkou ještě počkej. Přepadli mě skřítci pokušitelé, takže kdo ví, jakto všechno nakonec bude......

Tak ti přidám ještě jednoho,potřebuji s tebou něco probrat,takže by bodlo kdybys jela. :wink:

5.9.2006, 13:25

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pozor na cestu do jižních Čech. Kdo jede z Brna směrem na České Budějovice po silnici první třídy přes Třebíč, Telč před 15 - 16 hodinou, může být na cestě zdržen. Mezi obcemi Předín a Štěmechy se provádí výkopové práce kvůli kanalizaci. Dopoledne bývá komunikace občas uzavřena po dobu vývážení zeminy. Je to pouze ve velmi malém úseku, ale může to zdržet. Když nebudete chtít toto riskovat, můžete v Třebíči odbočit na Želetavu, v Želetavě směrem na Prahu a na křižovatce v obci Kasárna odbočit doleva na Telč (návrat na původní silnici). Mrkněte se na mapy.cz.

:cry: Jeste jedna smutna zprava: planovali jsme dojet na sraz v sobotu, ale bohužel nám to nevyjde - shoda nekolika nestastnych udalosti. Kazdopadne si to pekne uzijte.

5.9.2006, 21:33

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ahoj, zdravím vás všechny a přeji hezky den. máte bezvadný stránky a vypadáte jako pohodoví lidi. chtěla jsem se za váma přijet podívat na sraz do Stráže - bohužel mi to nevyjde. určitě se ale těším, že si zde na těchto stránka přečtu vaše zážitky. tak mnoho sil na víkendovou akci!

6.9.2006, 9:39
Profil ICQ

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ahoj Vodnářko, díky za poklonu. Když ti Stráž nevyjde, tak se nachystej na jaro na Lednice - to by vzhledem k tomu, odkud jsi, mohlo klapnout, ne?! Tam se ti předvedeme v plné parádě, páč jsme nejen banda pohodová, ale taky nádherně cáchlá :wink:

6.9.2006, 9:44

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dais píše:
ahoj Vodnářko, díky za poklonu. Když ti Stráž nevyjde, tak se nachystej na jaro na Lednice - to by vzhledem k tomu, odkud jsi, mohlo klapnout, ne?! Tam se ti předvedeme v plné parádě, páč jsme nejen banda pohodová, ale taky nádherně cáchlá :wink:

zdravím.....taky mě trochu nahnalo hrůzu, že bude ve Stráži tolika lidí - semtam si přečtu diskusi na servru "nakole.cz" - a jdou na mě mdloby - vypadá to na velkou akci, ale hlavně jsou tam samí šílenci, kteří jen počítají kilometry a vyměnují si nározy na pouze značkový dresy...
A také mě mrzí, že jsem na vás nenarazila již loni, protože bych určitě přijela do Moravskýho krasu - to není vůbec daleko...
Na jaře se těším, že vás uvidím v Lednici a v blízkém okolí - ale nevím zda se vám tu bude líbit - terén je velmi lehký, proti tomu co jezdíte vy.

6.9.2006, 11:09
Profil ICQ

Odpovědět s citací
Příspěvek 
vodnarka9 píše:
Dais píše:

zdravím.....taky mě trochu nahnalo hrůzu, že bude ve Stráži tolika lidí - semtam si přečtu diskusi na servru "nakole.cz" - a jdou na mě mdloby - vypadá to na velkou akci, ale hlavně jsou tam samí šílenci, kteří jen počítají kilometry a vyměnují si nározy na pouze značkový dresy...
A také mě mrzí, že jsem na vás nenarazila již loni, protože bych určitě přijela do Moravskýho krasu - to není vůbec daleko...
Na jaře se těším, že vás uvidím v Lednici a v blízkém okolí - ale nevím zda se vám tu bude líbit - terén je velmi lehký, proti tomu co jezdíte vy.

Tak to se nemusíš vůbec obávat. Nám se tam móóóóc líbí. :D

6.9.2006, 11:32
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Mila Vodnarko, nemej vubec obavy. Straz popsalas velmi spravne, ale Lednice bude jina. Mensi akce pri ucasti lidi, pro ktere ujete kilometry nejsou cilem setkani, pro ktere narocnost ci nenarocnost terenu neni duvodem pro odreknuti ucasti. Vic rikat - radeji - nebudu a tesim se, ze Te budeme moci poznat osobne. Lednici zdar!
A nad Moravskym krasem netruchli. Mam takovy napad, ze bychom ho mohli pri nejake vhodne prilezitosti zopakovat. :wink:

Naposledy upravil Ondra dne 6.9.2006, 21:31, celkově upraveno 1

6.9.2006, 11:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
my jezdíme pohodově, neboj. Za kochače můžu říct, že je to lážo plážo, akorát na užití a na pokoukání, nehltáme ani rychlost ani kilometry - dyk snáma jezdí i maminy s dětma a možná budou jezdit i psi :D Rychlost a výkon necháváme makačům, tak nemusíš mít strach, že nezapadneš, u nás si každý příjde na své. A hromady lidí se Neboj. Stráž je v tomhle vyjímečná, v Lednici bude jen Cyklobanda plus mínus symaptizanti, takže žádné davové šílenství, jako bude Stráž

6.9.2006, 11:42

Odpovědět s citací
Příspěvek 
díky za informace - dost mě to uklidnilo....a ten výlet kolem Brna by nebyl od věci, to bych jela určitě. a určitě se těším na popis a fotky srazu u Nežárky.

6.9.2006, 12:18
Profil ICQ

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dais píše:
Andy píše:
Smankote Daisove, neblaznete! Co je s vama?

tak nějak se to prostě schrunilo. Je to jak naschvál víc věcí do kupy, především se ale Martin necítí dobře a navíc netoužíme po těch davech. Jsme spíš na akce v malé partě než rajzovat s polovinou republiky

Dais a co trička? mám ti je poslat?

6.9.2006, 19:12

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dais jede s náma.Ahoj zítra :) 8)

6.9.2006, 21:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další