Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.2017, 17:57

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Letní sraz Kysuce 2016 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Letní sraz Kysuce 2016
Zdar Cyklobandité, já dojel něco po třetí. Chvíli co jsem sedl do vlaku v Havířově už lilo jak z Konve a v Krnově taktéž, ale ten kousek jsem už přečkal.
Jak píše Jaryk i Zdeněk, opravdu se sraz vyvedl, Zdeněk už vlastně všechno zmínil, tak už to nebudu opakovat, ale Krtkovi také mockrát děkuji za tento sraz.
Srazové fotky: https://goo.gl/photos/mRVNpizYm57zohsi9
Komu by to nešlo tak ještě zde https://www.zonerama.com/Link/Album/1854323?secret=KAqX1k5Tc2I5TH2EEoG1L9Y02

31.7.2016, 16:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Petře, krásné foto, zaznamenávající přehršel momentů ze srazu. Při prohlížení jsem si ty nedávno uběhlé chvíle pěkně připomenul, bude na co vzpomínat. Jsem rád, že jsem mohl být nápomocen tomu, aby jste poznali tento kousek mého rodného kraje. Co mne z trasy netěší je ten sjezd ke kostelu do Riečnice :oops: . Je mi jasné, že se budu muset hodně snažit, abych dostal přiděleno plánování srazu někdy v budoucnu. Zejména Radek si dost nechtěně užil, za což se mu i vám ostatním omlouvám. Po tak dlouhé noční štrece dostat ještě tuhle chuťovku a ještě k večeři bryndzové halušky, tak to chce hodně velký morál.
Já se do příště se polepším :)

31.7.2016, 18:22

Odpovědět s citací
Munzarata,
hlásí, že si ještě dala kolmo Láliky, po-o pak autkem Kopr s mezipřisáním v Beskydském pivovárku pro zásobu živého pivínka a ještě za sucha stačila vyložit (od té doby tu furt buří a ščije )

Na Kysucach, v rodném kraji Krtka se nám líbilo a bede-li sníh, tak si to určitě ještě vychutnáme na sněhovi.

Asteričí fotky jsou parádní - z těch našich přibližujících Velkou Raču zkusíme také volačo
vybrat a podělit se - zatím přikládám enem malý důkaz toho, VR má 1236 m/nm, že se tam dá dostat kolmo a lakačku na 1300 m dlouhou bobovku, za 4,50 ...

Poho-večer (resp. Dobrú) přejí a zase někdy, něgde Dovi se těší Munzarata z Kopru

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

31.7.2016, 23:20

Odpovědět s citací
I my zdravíme celou Cyklobandu, náš návrat nebyl v suchu, podařilo se nám dojet před Valmez, první bouřku jsme přečkali v čekárně, pak střídavě v pláštěnkách a nakonec jsme se rozhodli dojet vlakem.
Děkujeme Krtkovi za prima sraz, myslím, že byla uspokojena nejen skupinka silničkářů, ale i nabušenci na horských kolech v náročnějším terénu. Zase jsme poznali kus krásné krajiny a poseděli si v příjemné společnosti.
Tak zase na jaře.
Peťo, pěkné fotky, díky.

1.8.2016, 16:07

Odpovědět s citací
Ájo,
bylo sedlo Lemešná a minipivovar Pod pralesem v Leskovém ?

Mezi nabušence mě nezařazuj - už se enem kochám a pokud je to možné, tak raději v kopečkách po neznačených pěšinkách, gde je furt co dělat.
Jedeš krokem, nezajímají Tě ujeté km do dálky, gdyž nemožeš, předstíráš, že fotíš a gdyž už ani to nezabírá, protáhneš si nožky strečinkem při tlačení či nešení kola hore kopcom a přitom se těšíš, že za každým kopcem je skopec a sjezdík.
Spíš než lidi tam potkáváš zvířátka (Krtkovo sobotní varování před odbočkou na VR, že na Kysucach možu potkat i medvěda se naštěstí nenaplnilo - asi na ně bylo priteplo).
Na těch tlustých gumách a celopéru je každý terén skoro totéž co pro treka či crossa starý asfalt a hlavně máš blíže k přírodě (zemi).

Dovezl jsem si asi 450 digi-vzpomínek - zkusím vybrat ty, které Vám přiblíží Velkou Raču a ty místa, gde jste nebyli (předem varuju, že nebudou dosahovat kvality nasazené Asterixem - už začínám tušit co si přát k narozkám ...)

Pohodový a úspěšný den zbytku CYKLOBANDY přeje
a na další společné chvíle se těší Munzi

P.S.
11. září 2016 si vzpomeňte a zapanáčkujte na mojo zdravíčko ...

2.8.2016, 8:54

Odpovědět s citací
Pepo, pro naše dobro jsme Leskové vynechali. Až někdy příště. :P

Určitě respektuji Tvoje nadšení a obdivuji Tě, ale jsem naladěná trošku na jinou notu.

3.8.2016, 19:55

Odpovědět s citací
A ještě jedna vzpomínka na zlatý hřeb sobotního večera, tentokrát na třech videích https://goo.gl/photos/DbaqckfXEC6NbD4k7

4.8.2016, 18:56

Odpovědět s citací
Peťo, to je paráda!!

5.8.2016, 8:45

Odpovědět s citací
Moc sympatický zážitek :ok: . Nevím, kdy jsi to stíhal natočit, měl jsem dojem, že to zmizelo rychlostí blesku :wink: :drink: . Ale když to bylo tak dobré :ok:

5.8.2016, 9:12

Odpovědět s citací
Pro mě to bylo super vyvrcholení srazu a je moc fajn,že to Peťa stačil zaznamenat.

5.8.2016, 12:21

Odpovědět s citací
Petře, co ty všechno nestihneš...!..:-)

Ty další máš taky dobrýýý..:

https://www.youtube.com/watch?v=Y14g7i1KZEk

https://www.youtube.com/watch?v=HyvsQ1AeMUc

6.8.2016, 11:24

Odpovědět s citací
No paráda.Krátké,výstižné prostě dostačující videa.Zdeněk

6.8.2016, 12:25

Odpovědět s citací
Tak už fakt můj poslední výtvor:)
https://petmikeska.blogspot.cz/2016/08/cb-2016-23-oscadnica-nova-bystrica.html

6.8.2016, 21:42

Odpovědět s citací
zdar, už jste přemýšleli o květnu 2017..? Přijedeme v pátek 5. a odjedeme 8. Jelikož je svátek, jeli bychom 2 trasy.....??

7.8.2016, 23:04

Odpovědět s citací
Ahoj Cyklobando.
Dovolte mi také přispět k rozšíření fotogalerie z právě proběhlého srazu. Foto jsem umístil na našem cyklobandím Rajčeti. Video odkaz zde:
https://www.youtube.com/watch?v=o4l24c9vktE

Co se týče zprávy pro Jaryka, tak zatím počkám, jak se vyjádří ostatní. Už jsme si trošku odvykli od dvou srazových tras. Ale je fakt, že nejen u toho posledního jsem měl pocit, že by to ještě alespoň nějakou kratší variantu chtělo. Naštěstí jsme si to aspoň maličko vynahradili společnou cestou s Asterixem a Zdeňkem cestou na sraz i domů po vlastní ose.
Ale spíše myslím, že zůstane u tohoto, již nějaký čas zažitého, modelu jednoho srazového dne. Většinou se stávalo, že buď první a nebo druhý den někdo chyběl a takto jsme více kompletní.

8.8.2016, 8:04
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další