Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 18.2.2018, 1:21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
 Fotosoutěž! 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jednou se budu muset naučit koukat do toho zatrápeného kalendáře, abych věděla, kdy co končí. Tak jsem zpohodlnělá, že furt čekám, kdy se někde na hlavní stránce nebo v aktualitkovníku objeví, že fotosoutěž končí, že se pak nestačím divit, že už je po tipovačce. No, taky jsem ledacos nestihla... bé bé fňuk :cry:

Krtku s tím anonymním hodnocením je to docela dobrý nápad. Čistě psychologocky vzato totiž člověka ovlivní při hodnocení nejen to, že ví, od koho je fotka, ale i to, že ví, kolik jí kdo dal bodů. Pokud - čistě obecně - totiž někdo chce dát fotce jen málo bodů, ale vidí, že někdo před ním už dal opakovaně víc, je mu to hloupé, nechce být zlý nebo "za blbce" a tak pod tímto vlivem dá taky raději víc. Nevím, proč to tak je, ale lidi tak prostě fungují ať chtějí nebo ne. Takže bych pro skryté bodování ihned zvedla ruku. Ale nevím nevím s tím, že by byla povinnost hlasovat pro určitý počet fotek. Někdy máš chuť vybrat deset, někdy sotva tři..... je to těžké. Taky moc nevěřím, že by zrovna mezi námi někdo s tímto spekuloval. na fotowebech by se to snad dít mohlo, lidi jsou vypočítaví, ale tady u nás by s tím nikdo jistě nekalkuloval. Andy, šlo by nějak to hlasování utajit? Komentáře by zůstaly, jen počty bodů by byly skryté.

15.3.2010, 23:19
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dobře, obnovuji hlasování, je to tam zpátky, padl tady termín do konce března, OK, píšu si. Přiznávám, že o uzávěrce hlasování v tomto kole jsem nepsal, měl jsem ale za to, že jste se už naučili používat Kalendář akcí i na jiné věci, než jen na jubilea.
Stránku s fotosoutěží odpoledne doplním o patřičné informace. Co se týče skrytého hlasování, tento nápad se mi nelíbí, když pro nic jiného, tak pro silné zkomplikování sčítání hlasů. Ted spočítám hvězdičky a mám to, takhle se budu probírat mailama, budu si muset dělat externí poznámky, koho jsem připočítal a koho ještě ne a bude v tom akorát chaos. Nanejvýš se můžu podívat, jestli jde nějak nastavit galerie, aby se hvězdičky zobrazovaly třeba jen adminovi nebo tak něco, ale o tom dost pochybuju.

16.3.2010, 6:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tak nějak jsem to myslela. Maily jsou nešikovné, ale kdyby jen šlo udělat, aby se ty hvězdy neukazovaly..... jo a díky za ty fotky :slunko:

16.3.2010, 9:54

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Andy, mně se zdál ten můj model, aspoň co se týče úvodní části, jednodušší na sčítání, ale zas detailně nevidím, jak by to zatížilo tebe. Ty víš sám nejlépe, co která věc obnáší a proto už nebudu do toho šťourat :)
Zeptal bych se ale pro změnu Dais, neboť jí se zamlouvala jiná věc (anonymita hlasování), zda myslela skrýt jen hvězdičky, nebo i autora? Jsem taky zvědav, jak dopadne Andyho zápolení s těma hvězdičkama, kdyby si nevěděl rady, ať použije nápovědu z fotky kat. Kuriozity č. 10 :)

16.3.2010, 18:49

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Krtku, skryté by byly jen ty body, autor komentáře by samozřejmě zůstal uvedený, dyk ta diskuze pod fotkou je právě ta zábava :wink:

16.3.2010, 20:39

Odpovědět s citací
Příspěvek 
:) Dais, omlouvám se, dotaz jsem nechtěl směřovat k otázce skrytí autorství komentáře, ale vyznělo to tak. Myslel jsem autora fotky, ne komentáře (chraň Bůh). To byl jen takový zbytečný dotaz navíc, myslím že zveřejnění autorství fotky i u tebe prošlo, tak proč se ještě na to ptát :)

16.3.2010, 21:14
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No vážení, musím vás bohužel zklamat, skrytí bodovacích hvězdiček nehrozí, nadále tedy budeme fotky hodnotit veřejně. Snad leda novější verze žaby by mohla něco nového přinést, ale k tomuto testování se dostanu až později.
Co se týče zveřejnění autorů fotek, myslím, že nelze nic namítat, jsem pro. Změníme tedy pravidla?
A na závěr něco o hlasování v 6. kole: nějak mi uniklo, že o nastávajícím prodlouženém velikonočním víkendu budu mimo internet, takže hlasování ukončím až v pondělí večer - a tak jste vydělali ještě den navíc :wink:

30.3.2010, 19:11

Odpovědět s citací
Příspěvek 
:shock: :shock: :shock: vážení, jsme trdla jeden vedle druhého, víte to? :shock: Mudrujeme tady, jak to udělat s anonymním hlasováním, Andy se s tím moří po večerech, místo aby vymýšlel jiné hovadiny a přitom úplně stačí, když se prostě pod bodování nepodepíšem. Místo jména udělat tečku je přitom tak primitivní 8)

15.4.2010, 11:46
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No Dáši... nevím, jak by tohle zafungovalo. Nevím, jak kdo, ale já se pod své vyjádření i hodnocení podepíšu vždycky, at bude jakékoliv. Podívejte se na Hrazdu, který mi zcela transparentně "shodil" berušku v posledním kole, tak nějak jsem na tom i já.
Proto se ptám zase já: nebavíme se tady náhodou o blbině? Není to zase nějaké to bádání nad nesmrtelností chrousta? Nevidím nejmenší důvod, proč bychom se měli ohlížet na to, kdo jiný jak ohodnotil danou fotku, abychom ji mohli "adekvátně" ohodnotit taky. Bud se mi fotka líbí nebo ne a podle toho ji taky ohodnotím, a to prosím bez ohledu na to, jak ji hodnotil někdo jiný. Hrazda s mojí beruškou necht je nám v tomto vzorem.

A jinak - omlouvám se za svůj možná až trochu nezvykle přímý a otevřený projev. Civilní život mi už mnohokrát dokázal, že chodit kolem horké kaše a pečlivě vybírat slova, abych se prokrindapána někoho nedotknul, plodí přinejmenším naprosto zbytečná nedorozumění. Toto je můj názor a předkládám ho takový, jaký skutečně je. :wink:

15.4.2010, 16:56

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jak nejde o život, jde vždycky o ..... :wink: jasně že se bavíme o blbině. Já jen že se to tady nakouslo, tys pak pátral jak by to šlo a mně svitlo, že takhle. Samozřejmě to neznamená, že to tak budeme praktikovat. Stejně jako uvedení nebo anonymita autora má své pro a proti, tak i veřejné nebo skryté hlasování má oboje cosi do sebe. Ale pozor, řeč byla vždy jen o bodování, ne o komentářích!!!! Za projevení kritiky i chvály adresně jsem jednoznačně za a za to, co k jaké fotce řeknu, se i já sama vždy hrdě podepíšu.

15.4.2010, 17:24

Odpovědět s citací
Příspěvek 
PS: ......a konečně se vyjadřuješ rovnou k věci a né opatrnýma oklikama. Halelujá, toto trvalo!!!!! 8) :mrgreen: :wink:

15.4.2010, 17:26
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No tak to pak jo, možná jsem to ne zcela pochopil. Tedy by šlo o něco takového, jako že komentáře (čili to všechno, co si o fotce myslím) jmenovitě, avšak body anonymně? Neboli ještě jinak řečeno ohodnotím fotku tak, že udělím hvězdičky a do jména i komentáře vložím xxx? A skutečný diskusní komentář vložím bez bodování a se jménem?
No - připadá mi to trochu neohrabané, ale funkční. Můžeme to zkusit.

Jo - dík za uznání :heart: :)

15.4.2010, 17:30

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jo jo, přesně tak. Fotku ti veřejně a s podpisem pomluvím, ale kolik ti za ni pak dám bodů, to nikomu neprozradím :mrgreen:

praktikovat to tak samozřejmě nemusíme, to já jen že to tu Krtek tak nakousnul....

Naposledy upravil Dais dne 15.4.2010, 17:34, celkově upraveno 1

15.4.2010, 17:32
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jak řikám, můžeme to zkusit. Ted by bylo fajn, kdyby se k tomu vyjádřili i ostatní.

15.4.2010, 17:34

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Lidičky, asi jsem ten nápad pořádně nedomyslel :oops: s tou anonymitou hlasování, zřejme bude lepší to poslat k šípku, takhle by se klidně mohlo stát, že by nám nějaký recesista někomu schválně naflákal hvězdiček do aleluja. Ale stejně ti Dais dávám pochvalu za šikovné přemýšlení, vymyslela jsi to s tou tečkou perfektně :ok:

15.4.2010, 18:03
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další