Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.8.2018, 16:01

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
 Fotosoutěž! 
Autor Zpráva
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No vidíš, Raddy, to je akceptovatelné. Navíc nejsem určitě jediný, kdo by rád měl od tohoto hašteření už klid, tak řikám dobře, souhlasím, i když bych měl raději všechny fotky stejně velké. Jarku, u tebe by to mělo taky projít, tady je ukázka, co řikáš??
Jarek totiž fotky s 800px na výšku kategoricky odmítl, 720 na výš je pro něj nejzazší únosné maximum. Předpokládám ale, že tato varianta by mohla být řešením schůdným i pro něj.
Takže udělejme (pokud to Jarek prospustí) za tímto tématem tlustou čáru, souhlasím s Raddyho posledním návrhem. Vy za to přijměte logo v současném provedení, já se vám zaručuju, že na jeho velikost ani umístění nebudu nijak sahat. A navíc vám nabízím satisfakci ve formě ÚPLNĚ VŠECH nově vytvářených galerií (typicky ze srazů a společných akcí) s fotkami ve formátu 720px.
Tímto považuji tuto věc za definitivně vyřízenou a od tohoto okamžiku se pojdme věnovat výběru fotek do aktuálního kola, přípravou informací k X. srazu a vůbec věcem produktivním a smyslným.

Naposledy upravil Ondra dne 10.2.2010, 22:32, celkově upraveno 1

9.2.2010, 23:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Souhlas.

10.2.2010, 8:45

Odpovědět s citací
Příspěvek 
To nebylo hašteření, to byla konstruktivní diskuse. :roll:

10.2.2010, 10:34
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Výborně! Děkuju Jarkovi i všem zúčastněným a všeobecně jsem štasten, že to máme vyřešeno. Takže dál už samá pozitiva a sociální jistoty :D :D :D

10.2.2010, 22:08
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tož! Uzávěrka je už ted v pátek a zatím od vás nemám jedinou fotku.
Jak je toto možné :otaz: :otaz: :D

15.2.2010, 17:55
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Neboj Andy vše finišuje a za chvíli budeš zase zavalen nádhernými obrázky :mrgreen: až se Ti z nich bude hlava točit :roll:

16.2.2010, 1:07
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
TO DOUFÁM :vykr: :kytka:

16.2.2010, 6:53
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak. Pro jistotu to píchnu sem. Děkuju všem, kteří poslali své fotky do 6. kola naší soutěže, už na tom dělám. V posledních dnech jsem ale měl trochu lapálii s výpočetní technikou (měnil jsem PC a musel jsem tedy kompletně nově instalovat) a mohlo se stát, že něco od někoho třeba nepřišlo nebo jsem to nemohl přijmout popř. se mohlo i něco ztratit. Proto to ověřme:

Mám fotky od Krtka, Asterixe, Dais, Hrazdy, Milky, Yarise, od své drahé choti a dovolím si i pár svých.
Pokud se stalo a je mezi vámi někdo, kdo fotky poslal a není zde jmenován, ihned se ozvěte, at to můžeme napravit!

Děkuji za pochopení 8)

20.2.2010, 18:51

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No tak to bude těžké hodnocení, některé fotky jsou naprosto úchvatné

22.2.2010, 18:54

Odpovědět s citací
Příspěvek 
no sešly se nám náramné fotky, jen co je pravda. Krtku, ale co je s tebou? Zklamal jsi mně na celé čáře, ode tebe jsem čekala plný počet v každé kategorii, ale ty jsi se jaksi zbytečně uskrovnil. Neříkej že ve svých sbírkách nic nemáš! :evil: Takhle je to houby boj, shazovat tě z bedny :cry:

25.2.2010, 13:09
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Musím přiznat, že s hodnocením mám taky trochu potíže, všechny fotky jsou naprosto dokonalé, tohle téma sedlo na celé čáře. Asi dám prvně všem fotkám plný počet bodů a teprve pak o tom budu přemejšlet :)
A Krtku, taky si řikám, že sis vzal příliš k srdci tu osobní výjimku, to byl přece žert, chlape :heart:

25.2.2010, 17:50

Odpovědět s citací
Příspěvek 
:) Taky jsem si jen trošku zkusil zažertovat... :wink:

26.2.2010, 0:51

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Sem se zas do něčeho namočil. Napřed ste mě nahecovali, že mám poslat fotky. Tož ty tak nějak za mě předchystala Milka a já jsem jen odobril. Včil to musím občas skouknout a přidělit nějaké body. A kdo bude stříhat video z Osoblahy Milánkové :wink: :) :roll:

26.2.2010, 21:55
Profil Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahoj cyklobandí fotonadšenci :) . To že jsou u jednotlivých fotek jména autorů se mi jeví jako moc dobrý krok a měl by dle mne, býti zachován i do dalšího dění ve Fotosoutěži. Měl bych však jiný nápad na malou obměnu ve Fotosoutěži. Týká se to hlavně hodnocení hvězdičkami. V udělování maximálního počtu (a taky i 4 hvězdičkového) se většinou u dané (pěkné) fotky shodneme, ale fotky, které si tak dobře nevedou, mají dost velký rozptyl (některé od 1 do 4 bodů). Sám velice nerad uděluji méně než čtyři body a věřím, že ani "obdarovaný" se z toho dvakrát netěší. Proto navrhuji, aby každý z nás vybral 5 fotek, které se mu nejvíce líbí (připadně by třem šlo přidat nějaký ten preferenční hlas) a jejich čísla poslal Andymu na mail, aby se předešlo jakémukoli ovlivňování. Komentáře k fotce by nadále zůstaly, ty jsou velice a vítaným kořením ku každě fotce, jakékoli kvality.
Andy by měl ušetřenou práci s počítáním hvězdiček, jen by si dal do kupy to vytříbené jádro snad cca 15 ks fotek a kdyby se u některé z fotek na čele (zralých na bednu) sešel stejný počet nominací (což se předpokládá) hlasovalo by se opět ještě jednou, obdobným způsobem v nějakém kratším termínu.
Má to ovšem háček v tom, že by bylo dobré, aby se toho výběru zůčastnily všichni zainteresovaní, neboť pokud by někdo nevybral nejlepší fotky od ostatních a sám od nich bral "body"(nominace), byl by automaticky ve výhodě.
Každopádně, pokud nic jiného, mám vypozorováno z jednoho fotowebu, že pokud se nevyžaduje číselné hodnocení fotek, tak fotky mají spoustu komentářů a mnohdy i moc dobře míněných :)

14.3.2010, 17:22
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Pomoooc kdo mě to odstřihl od těch krásných fotek co jsem ještě nestihl pomluvit.Já nevím jak vy ale já jsem se teprve rozjel!Holky a kluci nejsou tři týdny na pokecání málo a prostředek týdne těžko zapamatovatelné datum na ukončení hlasování?Pro mě teda jo a tak prosím šéfa o změnu ukončovacích termínů i pro příště na konec toho kterého měsíce.Andy nešlo by ještě vrátit i tuhle krásnou soutěž do konce března?Děkuji za podporu všem kolegům fotoamatérům... :wink:

15.3.2010, 23:08
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další