Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 11.12.2018, 21:32

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Prý - já na sněhu?? Nikdy! 
Autor Zpráva
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Prý - já na sněhu?? Nikdy!
Chechééé, tak ted mám opravdovou radost. Není to tak dávno, co mě Dais nazvala bláznem, když jsem se jí rozplýval nad tím, jaká paráda je vyjet si na sněhu. Prý - Andy, ty nejsi normální, já a na sněhu!? A helemese, koukejme, už do toho padla taky a jak je z toho na větvi :D
No Dášenko, gratuluju a blahopřeju, letošní skóre nemohlo být otevřeno lépe! :wink:

Jo a mimochodem Dáši, máš hezký nový autopodpis. Nicméně - to nohama na zemi - jsi si tím úplně jistá...? Když jsem tě viděl při tom sjezdu z Kosíře... tos byla na zemi a současně v oblacích úplně celá... :D :D :D

5.1.2009, 8:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Odpovědět s citací
Příspěvek 
heleď se ty kašpare! Hned jak tě uvidím, taky si tě za ty pošklebky pěkně podám! :wink: Ten Kosíř, to byla jen taková zkouška, jestli dostanu do oblak krom hlavy i něco jiného :mrgreen:

to víš, zoufalí lidé dělají zoufalé věci. A jelikož já rozhodně nejsem normální, tak co bys ode mně čekal? :wink: Já jsem jen doma jednoduše neměla žádný "sicflajš" , musela jsem na vzduch a na lyže to nebylo, tak muselo ven kolo :mrgreen: Neboj se, zimní cyklista ze mně teda rozhodně nebude, už jen proto, že jsem musela jet pomalu a opatrně a to mně neba. Bylo to i tak o hubu a jsem ráda, že jsem z toho na té tvé větvi nebyla. Ačkoliv přišpendlit se v lednu s kolem někam na haluz, to je úraz, který se může stát fakt jenom mně :mrgreen:

5.1.2009, 11:22
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Já a pošklebovat se? No dovol... Jen mě pobavila ta proměna. Nejdřív nechtělas o kole do jara slyšet a najednou vyjelas a prohlásila, jak to bylo fajn.
Helej, já to plně chápu, zavřenej doma se dlouho být nedá a hodně dobře vím, jaké to na kole je, když ti pod kolama křupe sníh. Je to něco vskutku neobyčejného a v našich podmínkách stále vzácnějšího a musím se přiznat, že toto je věc, pro kterou jsem docela smutný, že můj MTB Drákula musel z baráku - s krosem se mi na sníh moc nechce, kór s těma spíš silničníma než cestovníma pláštěma.
Ále co, všechno má svý a nemůžeme chtít všechno. Takže... kdy si zas vyjedeš na bílým povrchu? Teplota momentálně stoupá, sníh je mokrej - aspon u nás v Brnisku, mokrej sníh tolik neklouže... Zas když do něj spadneš, tak to je dost chrochtačka!
Prostě - zas dej vědět :P :wink:

5.1.2009, 14:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ]