Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25.5.2018, 8:59

Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Moje cesta za cyklobandou 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací
Příspěvek Moje cesta za cyklobandou
Dobrý večer všem!

Jsem doma a v pořádku. Cesta byla dobrá a zvládl jsem ji. Až jsem se sám divil. Nejvíce jsem měl strach z cesty ze Starých Hamer na Ostravici. Je tam ale nová cesta a jelo se velice příjemně. Mrzí mě ale, že jsem nesplnil sen Zdenka, protože jsem na ně nikdy nedokázal čekat na vrchu kopce. Vždycky čekali oni na mne. Budu muset ještě hodně trénovat. Na Ostravici jsem zapomněl batoh a musel jsem se vracet asi pět kilometrů. Asterix musel chytit vlak a já je zdržoval. Přesto jsem je ještě před odjezdem z Frýdlantu stihl. Byli na pivě a byl tam také s nimi Hrazda se ženou. Když Asterix odjel, vydali jsme se společně na můj závěrečný kousek domů. Doma jsem byl v 16.20 hodin. První co jsem udělal, dal jsem si pivo(protože by bodlo pivo).
Pak jsem se okoupal a uvařil kávu(protože dobrého kafé není nikdy dost).
Když jsem tak seděl v křesle, usnul jsem a spal asi půl hodiny. Pak jsem celou rodinu obvolal, že jsem dorazil v pořádku ať nemají strach o bláznivého dědka. Jsem rád, že jsem se s Vámi seznámil a získal spoustu nových kamarádů. Moc děkuji za to, že jste mne přijali mezi sebe a moc se těším na další setkání.

11.5.2008, 20:32
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ]