Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 12.12.2018, 1:48 Odeslat odpověď 
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
 

Smajlíci
:wink: :) :D :P :? :( :cry: :oops: 8) :heart: :shock: :mrgreen: :roll: :twisted: :evil: :tired: :slunko: :polojasno: :zatazeno: :dest: :snih: :kytka: :dum: :stromy: :pivo: :drink: :vykr: :otaz: :napad: :kaficko: :kolac: :ok: :stromek: :svice: :kapr: :darek: :banka: :kometa:
Možnosti:
BBCode je vypnutý
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Jak se jmenoval rodák z Trocnova, vůdce Husitů? Uveď plné a nezkrácené jméno a příjmení:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

 Přehled tématu - Přihlašování na web 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 21.4.2012, 20:45
Re: Přihlašování na web
zkouška

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 21.4.2012, 19:39
Re: Přihlašování na web
Hmmm... Tak pokud Zdeněk zapomněl své heslo, tak si může od systému fóra nechat poslat náhradní. Pod tím se přihlásí a v uživatelském panelu si pak může heslo nastavit nové, své vlastní. Nebo mi může poslat emila, rád pomůžu.
Krtkovi jsem napsal předchozí vstup, nevidím důvod, proč by se mu nemělo přihlášení podařit, Jirka se už k tomu dostal...
Takže se Zdenkem se zkusím domluvit - a jinak je to v pohodě?

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 21.4.2012, 18:06
Re: Přihlašování na web
Vzal jsem na sebe roli tiskového mluvčího, když se kluci (Jirka, Krtek a Zdeněk ) neozvali sami.
Zdenek se přihlašuje přes moje heslo. Nevím, proč mu to nejde

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 21.4.2012, 14:32
Re: Přihlašování na web
Aha, dobře.
Takže: uvolnil jsem poněkud pravidlo pro přihlašování, kontrolní otázka se zobrazí až po třetím neúspěšném pokusu o přihlášení v důsledku nesprávně zadaného hesla. Jde v podstatě o obnovu nastavení tohoto pravidla, neboť takto to bylo do únorových úprav. Toť bod 1.

Bod 2: Správně vypsat jméno a heslo je základ, na který ovšem nemám nejmenší vliv. Fórum vám od této chvíle dá dvě možnosti na opravu zadání vaší přihlašovací sekvence bez nutnosti odpovědi na kontrolní otázku.

Bod 3: Krtku, ve svém případě se však bez řešení otázky pravděpodobně nevyhneš. Zkus to pro jednou překousnost, vypiš si pozorně jméno a heslo, odpověz na otázku a nevidím důvod, proč by Tě fórum nemělo pustit. Kdykoliv v budoucnu, pokud se zmýlíš, budeš mít výše řečené dvě možnosti opravy bez obtěžování otázkou.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 21.4.2012, 13:04
Re: Přihlašování na web
"Staré koleje" jsem psal já.
Neznamená to nic jiného, než že čekám až se budu moc opět přihlásit obvyklým způsobem, tedy že napíšu Krtek, pod to přihlašovací heslo a jsem v diskusním vlákně. Momentálně to po mně pořád chce vypisovat různé Plzně, Budějovice ap. Ale můžu si za to sám, jak jsem psal prvně, klikl jsem vedle v hesle a teď musím čekat blíže neurčené časové období, až mně "automatický hlídací pes" vezme na milost.
Příspěvky psát můžu i nadále, to je hlavní, jen je vhodné se na konci podepsat, proto ten omyl s Jirkou. Naštestí mám od všech maily a i telef. čísla, takže kdyby bylo něco nutné, dám vědět.
Krtek

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 20.4.2012, 20:36
Re: Přihlašování na web
Yarisu, smím se optat, o jaké konkrétně problémy jde? Zpřísnil jsem některá systémová pravidla pro nové registrace a přihlašování a tím téměř znemožnil výskyt spamových registrací a samozřejmě i samotného spamu, na to je ta úprava zaměřena. Na jednotlivé konkrétní uživatelské sekvence ale nemám (a ani nemůžu mít) vliv, takže pokud každý správně vypíše své uživatelské jméno a heslo, nemůže dojít k žádným komplikacím.
Jirko, co máš prosím na mysli těmi starými kolejemi, ke kterým byses chtěl vrátit?

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 20.4.2012, 14:21
Re: Přihlašování na web
Sláva, podařilo se mi přihlásit :D :ok:

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 20.4.2012, 12:58
Re: Přihlašování na web
Několikrát jsem to dnes zkoušel a stále ni to hlásí, že jsem překročil přihlašovací (nebo vlastně jaké v heslu) znaky. Do dnešního dne jsem se přihlašoval bez problémů. Jirka

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 20.4.2012, 10:35
Re: Přihlašování na web
Yarisu, já si za to můžu tak trošku sám, překlikl jsem asi 2 měsíce zpátky v přihlašovacím hesle jedno písmeno a už mně to nechce vzít zpátky. Ochrana proti spamerům funguje znamenitě. Jak jsem četl ve sloupku o této ochraně, přibližný termín, kdy se vše vrátí ke starým kolejím, není znám. Pomalu už jsem si zvykl na status "návštěvníka", co chci sdělit, sdělím, což je vidět v diskusi, akorát se nedostanu do VIP sekce a na na SZ

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 20.4.2012, 9:07
Přihlašování na web
Jak pozoruji a dostávám info i po telefonu, někteří dlouholetí členové CB a vášniví diskutéři, mají problém se přihlásit do Tlachárny. Minimálně o kterých vím, tak Jirka a Zdeněk, nevím jak Krtek, možná i někdo další.


Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz

 

optimalizace PageRank.cz