Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 16.11.2018, 4:24 Odeslat odpověď 
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
 

Smajlíci
:wink: :) :D :P :? :( :cry: :oops: 8) :heart: :shock: :mrgreen: :roll: :twisted: :evil: :tired: :slunko: :polojasno: :zatazeno: :dest: :snih: :kytka: :dum: :stromy: :pivo: :drink: :vykr: :otaz: :napad: :kaficko: :kolac: :ok: :stromek: :svice: :kapr: :darek: :banka: :kometa:
Možnosti:
BBCode je vypnutý
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Uveď jméno nejvyšší hory ČR:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

 Přehled tématu - Podzimní sraz Hlučínské jezero 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 15.9.2014, 22:24
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
tak i mně se konečně podařilo probrat se fotkami a něco dát na Rajče....

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 14.9.2014, 9:04
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
Pepo, díky za pěkné fotečky, to se člověku zase ledacos vybaví :P

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 12.9.2014, 23:01
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
jo máte kluci pěkné fotky, určitě jste se měli dobře :)

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 12.9.2014, 18:02
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
Pepo, pěkně jsem se pokochal Tvými obrázky. Měl jsem hodně nutkání Ti tam zanechat spoustu komentářů, ale nemáš tam tu možnost nastavenou, takže aspoň touto cestou posílám dík. :ok:

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 11.9.2014, 8:06
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
Pepo!Ještě jednou Ti k dnešním narozeninám přeji vše nej a zároveň děkuji za fotografie ze srazu.Některé jsou opravdu vypečené.Zdeněk

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 11.9.2014, 0:07
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
I MUNZARATŮM se cyklo-weekend v Hrazdím penzijonku také moc líbil
a organizátorům děkují za to, že mohla náhlédnout do „krtčí říše“ v Landeku a poznat oblast, které se dosud vyhýbala, netušíc, že i Ostrava má svůj hrad, horu (EMU) a spoustu pěkných cyklostezek …
Pár digi-vzpomínek jsme uložili na RAJČETI do alba „VÝBĚR RAKOVEC“,
kter je dostupné na

http://munzi46.rajce.net/VYBER_RAKOVEC
pod jménem : RAKOVEC a heslem : 140905

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 9.9.2014, 15:52
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
Dášo, na tomto neobvyklém srazu se obecně "ženská" část týmu hodně činila. Vždyť i Ty jsi si mákla, při mém odpoledním příjezdu jsme Tě "nachytal", jak jsi právě dokončila mytí té spousty sklenic a hrnků, které čekaly jen na nás. A doma jsi měla všechny chodby vypulírované, vyluxováno, byť jsem ve vnitřních prostorech strávil jen minimum času, spalo se mi tam moc dobře :ok:
Co se týče objevování okolí, tak Tvůj poznatek můžu jen potvrdit. Ač mám okolí Ostravy proježděné v podstatě křížem krážem, do mnoha míst, kde jsme se dostali v sobotu, jsme se zatím nedostal. A nebo jsem se tam nedostal tak pohodlně na kole po cyklostezkách, jako v tento den. Takže také velká spokojenost a dobrý základ do budoucna pro cyklo přesuny centrem OV do dálek.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 8.9.2014, 21:36
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
čau lidi, jsem ráda, že se vám u nás v našem "penzijónku" líbilo a že jste byli spokojení. Jste tady kdykoliv opět vítáni, kolektivně i jednotlivci!
Zdeňkovi a Krtkovi děkuji za pohodový sraz. Ačkoliv jsem v podstatě místní, stále jsem tu ještě cizinec a tak bylo pro mně okolí kolem Ostravy naprostá novinka. Užila jsem si každý metr (bohužel i ten hnusný kopec ve Vraťasu), poznala zase kus kraje, kde bydlím a nestačila jsem se divit, co všechno ve svém okolí mám. Po večerech byla neskutečná pohoda a sranda, jen škoda, že na půlnoční diskotéku nás zbylo jen pár :wink:
Áje a Dance moc děkuji za vypucování areálku, včera odpoledne jsem neměla takřka do čeho píchnout, jaký mi tam spáchaly pořádek.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 7.9.2014, 20:10
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
Všechny moc zdravíme z domova, cesta vlakem rychle uběhla a z Olomouce se šlapalo se sluníčkem. Velký dík pořadatelům za nenáročnou, ale zajímavou cestu. Veselé přijetí v Rakovci s krásným pláckem pro náš domeček. Děkujeme Zdeňkovi, že obětoval odměny a zajistil večeři, Krtkovi za výborný zákusek a Hrazdovi za solenou archívní dobrůtku. Nebylo nás sice mnoho, ale legrace a pohody jsme si užili nečekaně hodně. Bylo to moc milé pohlazení.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 7.9.2014, 19:09
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
Dopolední vyjížďka na Bezručovou vyhlídku i oběd v Sedliště neměl chybu.Děkuji Krtkovi za zorganizování srazu a majitelům penzionu za vstřícnost a ochotu.Vydařené počasí byla třešnička na dortu.Zdeněk

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 7.9.2014, 11:26
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
Ahoj, tak už jsem dojel ten kousek domů. Vše OK. Chtěl bych účastníkům srazu moc poděkovat za prima sraz, za to jak se jim povedlo každému nějakým dílem přiložit ruce ke zdárnému jeho průběhu. Zejména neocenitelná byla pomoc Danky a Áji při "renovaci" použitého nádobí, takže Dáši nezbyla po nás žádná spoušť a možná nás ještě ráda někdy s Hrazdou ve svém azylu přivítá. Dík také Zdeňkovi, že poupravil plánovanou hlučínskou trasu a my plynule přešli z hlučínské aglomerace na vratimovskou a přitom se nám povedlo navštívit skoro všechny místa, které jsme měli v plánu, včetně atraktivních soutoků 4 ostravských řek a návštěvu Landeku. A v neposlední řadě dík Áji s Mirkem a Munzaratům za jejich ochotu vyštrachat se za námi takovou dálku a nám že umožnili téměř nevytáhnout "paty z domu" a přitom být na srazu. :ok: :slunko: :)

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 29.8.2014, 19:56
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
Radka píše:
Víš Petře mně se to nějak od vánoc všechno sype. Přes babičku, které se rapidně zhoršil zdravotní stav, úmrtí strýce, který pro nás byl jak otec, až po Radkovu nehodu. Ono je toho víc. Ale vypadá to, že už to bude lepší. A začínám nabírat ztracená kila :wink:


Pro mě byl zase minulý rok špatný, ale přečkal jsem to a letos je to o něčem jiném,
Hlavně se ty špatné období musí nějak přečkat a věř že pak bude zase lepší.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 27.8.2014, 22:09
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
Víš Petře mně se to nějak od vánoc všechno sype. Přes babičku, které se rapidně zhoršil zdravotní stav, úmrtí strýce, který pro nás byl jak otec, až po Radkovu nehodu. Ono je toho víc. Ale vypadá to, že už to bude lepší. A začínám nabírat ztracená kila :wink:

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 27.8.2014, 21:58
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
Radka píše:
Konečná informace. Radek má neschopenku minimálně na měsíc a bude jezdit na injekce přímo do páteře pod CT. To znamená, že se na sraz určitě nedostaneme. Budeme se těšit na jaro, které k nám snad bude příznivější.


Špatná zpráva :(. Tak ať se Raddy drží

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 27.8.2014, 11:05
Re: Podzimní sraz Hlučínské jezero
Ahoj Radko, Vaše situace je dávno známá, bere na se vědomí a nezbývá než Vám oběma popřát mnoho sil, aby jste to dobře zvládli. Ty s morální podporou Raddymu a Raddymu nějaké super medikamenty, ať je opět co nejdříve fit.

Pro ostatní zbylé zájemce o sraz Hlučínsko mám tuto poslední "novinku":

Protože se počet "zbylých" vojáků zredukoval pro páteční trasu na počet 5 ks + jedno dítě a pro sobotní trasu mám avízovaný "nárůst" jen o 4 osoby, tak nastala volba, zda sraz zrušit a nebo jej uspořádat nějakou jinou formou. Sraz rušit úplně by ale byla škoda a tak se uskuteční za těchto nestandartních podmínek.

Zruší jen páteční trasa, ale co je hlavní, že sraz nebude v Hlučíně, ale v "Penzionu U Hrazdů" ve Vratimově - Rakovci. Na místo přijedeme v pátek v podvečer, kde nám pán domácí připraví oheň, abychom si mohli k večeři opéct párky a zadováží nějaký ten chmelový mok. Chleba a hořčice budou zajištěny taky. Pak se s ním vyrovnáme, dle toho, jak nám bude chutnat. :wink: Komu se bude zdát, že by do sebe dostal hodně kalorií, ať si bere sebou plavky, může to ze sebe dostat v bazénu. Hrazda slíbil, že v něm opravdu bude i voda, takže všichni jsou v bazénu vítání (i ti, kterým se možná bude zdát, že jsou ještě trošku hladoví.)

Zájemci o hru šipky si můžou přibalit do baťohu taky ty své, u Hrazdů se tato kratochvíle s oblibou provozuje. A ještě jedna důležitá věc na závěr. "Penzion U Hrazdů" " není penzionem, to se v něj změní na chvilčku jen z příležitosti tohoto podzimního srazu a tak je nutné přibrat sebou také spacák.
V sobotu vyjedeme na "ostravskou" trasu, večeře pak bude třeba v místní Restauraci Bowling, kde jsme měli svého času promítání. Sobotní snídani by bylo dobré si zaopatřit již v pátek, pokud se Vám nebude chtít ráno "klusat" do vzdálenějšího obchodu, snídani na nedělní ráno si koupíme v Penny, cestou ze sobotní trasy.
Na neděli se ještě rýsuje možnost zajet si k místní studánce, pak na Bezručovou vyhlídku, kde je prima posezení a pak se nabízí oběd v "Plackovém háji". Návrat na "základnu" v cca 14.°°.

Tak to je vše, tak ahoj v pátek 5.9.


Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz

 

optimalizace PageRank.cz