Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 15.12.2018, 5:49 Odeslat odpověď 
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
 

Smajlíci
:wink: :) :D :P :? :( :cry: :oops: 8) :heart: :shock: :mrgreen: :roll: :twisted: :evil: :tired: :slunko: :polojasno: :zatazeno: :dest: :snih: :kytka: :dum: :stromy: :pivo: :drink: :vykr: :otaz: :napad: :kaficko: :kolac: :ok: :stromek: :svice: :kapr: :darek: :banka: :kometa:
Možnosti:
BBCode je vypnutý
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Jak se jmenuje západočeské krajské město vyhlášené svým pivem?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

 Přehled tématu - Přišlo mailem 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 16.3.2014, 19:53
Re: Přišlo mailem
Vážení přátelé.

v červnu pořádáme už XVI.ročník 24 resp 12HODINOVKY na kolech na Vysočině.
Je to otevřený závod, který pořádají sice horolezci, ale s bicykly na hřbetě se nikam neleze.
Pokud byste chtěli zkusit něco nového, propozice najdete v příloze a dosavadní výsledky
na http://www.montanaklub.cz.
Těm, kteří už informaci mají nebo jsou už dokonce přihlášeni, se omlouváme.

S pozdravem

Radek Jaroš a Jura Havel
za pořadatele

Přesné informace s přihláškou ke stažení ZDE

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 15.1.2014, 13:59
Re: Přišlo mailem
Dobrý den,
dovolte mi, abych Váš cyklistický klub oslovil s nabídkou účasti na druhém ročníku unikátního závodu OPEL HANDY CYKLO MARATON 2014, 30. 7. - 3. 8. 2014

Jedná se o cyklistický non-stop maraton napříč Českou a Slovenskou republikou. Soupeřit mezi sebou budou týmy ve složení 2, 4 nebo 8 cyklistů. Délka trasy je cca 2222km, přičemž závod probíhá jako štafeta mezi cyklisty jednotlivých týmů – jede se tedy non-stop.

Každý tým dostane před závodem GPS souřadnice povinných průjezdních bodů. Start a cíl je v Praze. Limit na dojetí do cíle je 111 hodin. Každý tým si volí svou taktiku závodu, střídání, odpočinek, logistiku, volbu trasy.
Je na zvážení, zda celý závod absolvuje celý tým v plném složení, nebo se například po jednom nebo dvou dnech vystřídají.


Zajímavosti a unikátnost závodu:
1. 1. Každý cyklistický tým musí být smíšený, to znamená zdraví a handicapovaní. V jednom týmu musí být alespoň jeden člověk s handicapem (vozíčkáři jedou na handbiku, zrakově postižení na tandemovém kole s vodičem). Handicapovaný člověk je právoplatný člen týmu. V případě, že postavíte tým, ale nedaří se Vám nalézt sportovce s handicapem, pomůže Vám v tomto organizátor.

2. 2. Povinné průjezdní body a potažmo celá trasa je koncipována tak, že prochází všemi významnými rehabilitačními ústavy v ČR a SR a více méně kopíruje státní hranice obou zemí.

3. 3. Každý tým pojede za jednoho člověka s handicapem, krátce po usednutí na invalidní vozík, z jednoho z rehabilitačních ústavů, kterému kromě motivace a energie do života může tým vyhrát také zajímavé ceny.

4. 4. Celý závod je koncipován jako unikátní sportovní klání kladoucí důraz na spolupráci zdravých a handicapovaných formou extrémního sportovního výkonu. Jde o nezapomenutelný zážitek pro všechny zúčastněné, který má sílu měnit pohled na svět a přináší nové zkušenosti.

5. 5. Štafetovým kolíkem bude opět GPS tracker, zařízení, které neustále lokalizuje polohu jezdce na trati a odesílá informace na server. Každý tak může závod a polohu jednotlivých týmů neustále sledovat na internetových stránkách závodu www.111hodin.cz – toto lze i přes mobilní telefon, čehož využívají nejen „diváci“, ale také jednotlivé týmy, které kontrolují vývoj závodu. První ročník OHCM v roce 2013 sledovalo přes 30 tisíc lidí.

6. 6. GPS tracker současně složí jako kontrola organizátorů, zda každý z týmů projel kontrolní body, zda se neveze autem, zda nejede po dálnicích nebo rychlostních silnicích a podobně. Trasa každého týmu se v reálném čase vykresluje na mapě. Tracker dodává také informace o rychlosti, stoupání, klesání, ujetých kilometrech a podobně. Toto je velmi zábavné jak pro jezdce tak pro „diváky.“

7. 7. Míru extrémnosti závodu si lze nastavit podle svých možností. Pro hobby jezdce je dobré postavit tým o osmi cyklistech, pro adrenalinové nadšence čtyřčlenný tým a pro milovníky extrémů dvoučlenný. (pozn. Heřman Volf, autor projektu jede ve dvoučlenném týmu, jeden handbike, jedno klasické kolo)

8. 8. Autorem projektu je vozíčkář a handbiker Heřman Volf. Ten v létech 2009 – 2012 procestoval na svém kole Evropu a získal si tím velký zájem veřejnosti i médií. Každá cesta měla za cíl pomáhat druhým, jak morálně (motivace) tak konkrétně (dary, finance). O těchto cestách vznikly 4 celovečerní dokumentární filmy a projekt CESTA ZA SNEM získal celou řadu cen a nominací (Mosty, Cena Olgy Havlové, Křišťálový kamínek, Festival outdoorových filmů..). Film SPOLUjízda mapující první ročník závodu získal cenu Vládního výboru ČR pro zdravotně postižené občany. Více informací naleznete na www.cestazasnem.cz


V příloze tohoto emailu Vám zasílám materiály o letošním ročníku OPEL HANDY CYKLO MARATONU a propozice. Vše je stručné a přehledné a prostudování Vám nezabere víc než půl hodiny. Toto oslovení berte prosím jako prvotní a základní. S každým, kdo má zájem postavit tým nebo se popřípadě přidat do rodícího se týmu dále komunikujeme a pomáháme mu řešit jakékoli problémy. Zúčastnit se letos může maximálně 20 týmů z ČR a SR.
Pokud Vás čtyřdenní non-stop zajímá, budeme rádi, když se nám ozvete.

Zde je krátká video ukázka ze závodu v loňském roce: http://vimeo.com/83574867
Oficiální stránky (na verzi pro rok 2014 se právě pracuje) www.111hodin.cz
Stránky organizátora: www.cestazasnem.cz
Ředitel závodu: Heřman Volf, volf@cestazasnem.cz

Generálním partnerem závodu je Opel CS. Hlavním partnerem je Nadace ČEZ. Partnerem je pojišťovna Wüstenrot. Dodavatelem IT je EuroSat a Lenovo. Garantem je Národní rada zdravotně postižených ČR.


S přátelkým pozdravem,

MgA. Tomáš Pchálek
Produkce a PR
o.s. Cesta za snem, Praha
602 633 020
www.cestazasnem.cz

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 16.12.2013, 19:32
Přišlo mailem
Jméno: Jaroslav Šilhan
E-mail: dr.silhan@tiscali.cz

Zpráva: Vážení a milí přátelé cyklistiky.
Nejprve několik slov úvodem.
Jsem členem Klubu Českých turistů Čeřínek v Jihlavě a jsem organisátor cykloakcí přátel kteří se rádi projedou na kole, ale taky se rádi seznámí s přírodou, památkami a občas se zastaví i na nějaký dobrý mok.Protože většina je ve věku kdy máme rádi již trochu pohodlí tak ubytování většinou máme v penzionech nebo hotelích či Jugendherbergech, kde máme trochu servis a polopenzi pokud jsme na delších pobytech.Pořádáme akce jak krátkodobé na 3 dny tak delší, většinou na týden ,hlavně t.zv. puťáky. Tam nás dopraví autobus a jede s námi a poskytuje servis, takže sebou vezeme jen to nejdůležitější.Krátkodobé jsou vždy soukromými auty- tedy se tam dopravíme sami a z jednoho místa děláme výlety.
Nyní k věci:
Ve dnech pátek 13.6.2014 do soboty 21.6.2014 pořádáme zájezd s autobusem z Bolzana do Augsburgu přes 2 průsmyky přes Alpy, Reschenpass a Fernpass. Autobus má vlek na kola pro 40 osob.Každý rok je zájezd podobného typu vždy plně obsazen. Příští rok však pro nemoci a jiné problémy několik lidí se nemůže zůčastnit a proto nabízím 6 míst do doplnění stavu.
Proto nabízím zájemcům tyto místa. Cena vzhledem k tomu, že se jedná o prakticky 9 denní zájezd je 14 500 Kč na osobu.
Protože podrobnosti jsou příliš rozsáhlé, nabízím případným zájemcům podrobnější informace.
S pozdravem a přáním mnoha kilometrů na kole bez nehody
Jaroslav Šilhan,email dr.silhan@tiscali.cz, tel 606730840
PS: Věkové složení skupiny je neomezené, jsou zde od 34 do 72 let.
PS 2: Mohu li ještě nabídnout něco mám ještě 4 místa na dovolenou- aktivní do Chorvatska od 21.8. do 30.8.2014 penzion u moře v Brele,bez jídla , zájemce se může podívat na: www.brela.com/borka


Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz

 

optimalizace PageRank.cz