Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 15.11.2018, 5:10 Odeslat odpověď 
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
 

Smajlíci
:wink: :) :D :P :? :( :cry: :oops: 8) :heart: :shock: :mrgreen: :roll: :twisted: :evil: :tired: :slunko: :polojasno: :zatazeno: :dest: :snih: :kytka: :dum: :stromy: :pivo: :drink: :vykr: :otaz: :napad: :kaficko: :kolac: :ok: :stromek: :svice: :kapr: :darek: :banka: :kometa:
Možnosti:
BBCode je vypnutý
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Jak se jmenoval český hudební skladatel, který žil několik let v New Yorku, kde složil své nejvýznamnější dílo Z Nového světa? Požadováno je přesné a nezkrácené jméno i příjmení:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

 Přehled tématu - Andy končí - oznámení 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: 11.4.2011, 20:37
Andy končí - oznámení
Možná jste si všimnuli, že opouštím svého nicka Andy. Přemýšlel jsem o tom dlouho a nyní jsem se definitivně rozhodl jednat. Svou dlouholetou přezdívku Andrew Small, zkráceně Andy, jsem jako internetového nicka použil před šesti lety, kdy jsem založil a spustil svůj vlastní webík, z něhož postupně vzniklo současné skutečně velké dílo. Tenkrát jsem byl přesvědčen o tom, že není bezpečné vystupovat na internetu pod svým skutečným jménem. Ted si to už nemyslím.
Moje občanské jméno je Ondřej. Andyho jsem se rozhodl z ryze osobních důvodů zprovodit ze světa. Bylo by ztrátou času všude na webu přepisovat Andyho na Ondru, to jsem udělal jen na nejdůležitějších místech. Jinak co už jednou je, nechám být, ale nadále budu vystupovat jako obyčejný Ondra.
Děkuji za pochopení.


Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz

 

optimalizace PageRank.cz